Trening interwałowy na szybkie spalenie tłuszczu

Uroda Data publikacji: 24 stycznia 2018

Monika Kołakowska na swoim kanale przygotowała bardzo fajny trening interwałowy na spalenie tkantki tłuszczowej. Trening jest o tyle fajny, że jest dobry zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ćwiczeniami, jak i dla osób zaawansowanych.

Ćwiczenia te wykonasz samodzielnie w domu. Najfajniejsze w tym treningu jest to, że bardzo dobrze podkręca on metabolizm. Nawet po 48 godzinach od wykonania treningu nadal będziecie spalać więcej kalorii. Dlatego warto wykonywa trening co dwa dni i utrzymywać ten efekt. Jednocześnie pozwala to przez jeden dzień odpocząć co będzie duża ulgą dla osób, które dopiero zaczynają treningi.

Ten trening odchudzający to przede wszystkim oszczędność czasu. Nie musimy chodzić na siłownię i spędzać tam 2 godzin. Sam trening nie będzie jednak aż tak krótki, zarezerwujcie więc sobie 30-40 minut czasu. Trening ten pozwala jednak na osiągnięcie bardzo dobrych efektów. Połączcie to z dietą i suplementami, a naprawdę szybko zaczniecie pozbywać się niepotrzebnych kilogramów.

Zobacz również: Napój podkręcający metbaolizm

DomPelenPomyslow.pl Pijąc ten napój 3 razy dziennie spalisz praktycznie całą tkankę tłuszczową

Jeśli nie masz jeszcze super formy nie przejmuj się gdy nie wszystko będzie Ci wychodzić tak jak powinno i sprawi Ci to więcej trudności. Chociaż ćwiczenia są bardzo fajnie dobrane to mimo wszystko trening może okazać się dość wyczerpujący. Staraj się więc robić to na tyle dobrze na ile dasz radę. Z czasem uwierz mi, że będzie to łatwiejsze.

Wykonywane ćwiczenia

  1. 5 minut rozgrzewki
  2. Boksowanie z krokodylkiem
  3. Zejście do podporu + 2 przeskoki
  4. Szybki bieg + kop w bok
  5. Skakanka
  6. Przysiad sumo + wznos na palcach
  7. Bieg w miejscu

Zobaczcie jak poprawnie wykonać wszystkie ćwiczenia na wideo poniżej. Możesz również włączyć wideo na telewizorze i wykonywać trening wraz z Moniką!

Trening wideo

Podobne artykuły