19 października 2017

Ten stolik kosztuje jedynie 25 zł w Ikea. Zobaczcie co można z niego zrobić!

Stolik LACK to jeden z hitów ze sklepu Ikea. Nic dziwnego, kosztuje jedynie 25 zł i ma bardzo ciekawy design. Jednak znajduje się już w tak wielu domach, że po prostu nam się przejadł. Gdy macie podobne uczucie możecie go odmienić i dać mu drugie życie. Będzie wyglądał naprawdę wyjątkowo :)

Malowanie

Jednym z najszybszych i najprostszych sposobów jest po prostu pomalowanie go w ciekawy sposób :)

fot. decocrush

Obicie

A co powiecie na obicie stolika materiałem? Do tego dochodzi miękka gąbka, dzięki czemu na stoliku można nawet usiąść :) Prawda, nie jest on zbyt mocny, ale często na nim stawałam aby sięgnąć coś z wysokości i jeszcze nigdy się nie złamał.

Coś dla dzieci

A może zrobić z niego coś dla dzieci? Np. małe osiedle z drogami i domkami, po którym będą mogły jeździć samochodem :) Możesz go nawet przenosić ze sobą lub zabierać w podróż po rozkręceniu.

Tutaj podobny pomysł. ale stół został po prostu obity dywanem z ulicą :)

Schowek

Zobaczcie ten pomysł :) Wzięta została góra z drugiego stolika i zamocowana na hydraulicznym zawiasie. W ten sposób w środku powstał schowek.

Barek na kółkach

Wystarczyło połączyć dwa stoliki i dokręcić kołka aby powstał mobilny barek. Może być przydatny podczas imprez w domu :)

A tutaj na podobnej zasadzie został wykorzystany jako szafka RTV.

Stolik lego

Kolejny bardzo fajny pomysł dla dzieci :) Organizer, który jest pod stołem to również pojemnik z Ikea jeśli kojarzycie. Nie pamiętam tylko nazwy.

fot. WELKE.nl

Panele podłogowe

Ciekawy pomysł na wykorzystanie paneli podłogowych aby zmienić blat stołu :)

Szyba

Chcesz aby stół wyglądał bardziej elegancko? Dokup szybę na wymiar i umieść na blacie stołu :)

Nowe nóżki

A może by tak zmienić nóżki na coś w stylu bardziej retro? :)