Ten kultowy stolik z IKEA możecie wykorzystać na wiele sposobów. Zobaczcie sami!

DIY Data publikacji: 19 października 2017 / Aktualizacja: 2023-11-29

Znacie stolik IKEA LACK? Mamy dla Was ciekawostkę, a właściwie kilka. Pierwsza dotyczy tego, że gdy ten artykuł ujrzał swoją pierwszą wersję w 2017 roku, stolik kosztował jedynie 25 zł. Dzisiaj, gdy artykuł aktualizujemy w roku 2023 kosztuje już 49.99 zł.

Nie to jednak jest tematem tego artykułu. Stolik nadal jest relatywnie tani, dlatego możemy wciąż wykorzystać go do zrobienia z niego kreatywnych nowych rzeczy do swojego domu. Zobaczcie inspiracje, które dla Was zebraliśmy.

Wertykalny ogród z sukulentów

Wertykalne ogrody cieszą się coraz większą popularnością. Sukulenty świetnie się do nich nadają, a stolik może posłużyć Wam jako baza.

Stolik do budowania z lego

Dedykowane stoliki do lego bywają drogie. Wystarczy jednak kilka organizerów, płytek konstrukcyjnych lego i możemy zrobić taki stolik samodzielnie.

Nowy wygląd

Może znudził Wam się jego wygląd? Wystarczy kilka desek i klej montażowy, aby go całkowicie odmienić.

Stolik do rysowania kredą

Chcecie zrobić dzieciom fajną zabawkę za nieduże pieniądze? Pomalujcie blat farbą tablicową. Dzieci będą mogły po nim rysować kredą.

Plac manewrowy

Taka transformacja tego stolika z pewnością przypadnie do gustu chłopcom. Drogi możecie narysować sami. Wyciąć z gotowego kupionego szablonu lub wydrukować w drukarni. Szablon został udostępniony tutaj.

Podobne artykuły