Przedstawiamy pięć najpopularniejszych marek sportowych butów chłopięcych

Moda Data publikacji: 08 marca 2024

Jak wybrać najlepsze buty sportowe chłopięce? Wbrew pozorom to spore wyzwanie. Bycie w nieustannym ruchu i konieczność dostosowania modelu do preferencji oraz wieku jego użytkownika wymagają dokładnego zapoznania się z dostępnym na rynku asortymentem. Na ratunek przychodzi jednak poniższe zestawienie, dzięki któremu dowiesz się, na jakie marki szczególnie warto zwrócić uwagę!

Adidas – i wszystko jasne

Buty Adidas nie bez przyczyny od lat utożsamiane są z jakościowym obuwiem sportowym. W ofercie marki można znaleźć między innymi modele Grand Court 2.0 CF I oraz Tensaur Sport 2.0 CF I, czyli buty idealne dla najmniejszych brzdąców. Z kolei starsze dzieci z pewnością docenią wygodę Adidas Racer TR21 lub Adidas Tensaur Run 2.0, a miłośnicy piłki nożnej mogą wybierać spośród pokaźnego katalogu obuwia przeznaczonego do uprawiania tej dyscypliny. Wybór jest ogromny, dlatego pozostaje jedynie znaleźć idealny model i pasujący rozmiar!

Gametronix, czyli gra o tron firmy Skechers

Stosunkowo niewielką rozpoznawalnością w Polsce cieszą się buty sportowe chłopięce marki Skechers. Obuwie od tego producenta jest jednak świetną alternatywą dla rynku zdominowanego przez wiodące brandy, a sama marka posiada bogaty asortyment skierowany do najmłodszych. Chłopcy z pewnością pokochają świecący model Tri-Namics, wielobarwny Gametronix oraz Skechers 402303L BKRD, za którego skomplikowaną nazwą kryje się obuwie inspirowane motywami samochodowymi. Dodatkowo marka posiada również modele obuwia, które utrzymane są w bardziej stonowanej kolorystyce, co znakomicie sprawdzi się w przypadku chłopców w wieku szkolnym. Warto przyjrzeć się butom Skechers, ponieważ pod względem jakości wykonania to czołówka światowych marek.

Żelazna klasyka Sprandi

Poszukując kolejnych alternatyw, nie sposób pominąć marki Sprandi, która w ostatnich latach cieszy się ogromnym zainteresowaniem konsumentów. Producent ten oferuje świetnie wykonane modele butów – pod względem stylistyki nawiązujące w bezpośredni sposób do żelaznej klasyki streetwearu. W asortymencie Sprandi na szczególne wyróżnienie zasługuje linia Retro Kid, Heat Low Junior oraz Letters – zróżnicowanie oferty marki pozwoli każdemu maluchowi wybrać buty, które błyskawicznie polubi!

Bo Reebok jest OK

Ikonicznej marki Reebok z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Pomimo faktu, że większość z nas kojarzy ją głównie z obuwiem dla osób dorosłych, to również dziecięcia linia Reebok jest imponująca. Modele Royal Prime oraz Rush Runner są uważane za jedne z najlepszych na rynku, co wynika z wygody ich noszenia oraz wytrzymałości. Warto zatem zaproponować swojemu maluchowi flagowe obuwie Reebok – zadowolenie z ich użytkowania jest gwarantowane.

Kappa, czyli najlepszy Follow up

Kappa jest ostatnią z wymienionych przez nas marek w tym zestawieniu, jednak bynajmniej nie oznacza to, że jest najmniej warta uwagi (last but not least…). Wręcz przeciwnie: producent ten zapewnia wysokiej jakości obuwie sportowe, wśród którego najchętniej wybieranymi modelami są Logo Maserta, Lineup Low oraz Follow. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto oczywiście skonsultować wybór z samym zainteresowanym maluchem, ponieważ liczba dostępnych opcji kolorystycznych butów Kappa jest ogromna.

Jeśli jednak wciąż poszukujesz idealnej pary, na stronie CCC możesz wybierać spośród ponad dwudziestu marek butów chłopięcych, które są dostępne zarówno online (www i wygodna aplikacja), jak i w sklepach stacjonarnych. Już teraz zaufaj jakości CCC i znajdź dla swojego dziecka model, którego noszenie sprawi mu przyjemność!

Podobne artykuły