Triki, dzięki którym będziesz wyglądać na szczuplejszą i wyższą

Kategoria: Moda
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2017-04-17 / Aktualizacja: 2020-04-28

Jeśli chcesz wyglądać na wyższą oraz szczuplejszą niż faktycznie jesteś to może trochę oszukać innych wykorzystując pewne modowe triki. Zobaczcie kilka z nich i wypróbujcie na sobie.

1. Topy i spódnice

Jeśli nosisz koszulki i spódnice to zawsze wkładaj koszulkę w spódnicę. Wizualne wydłuży to Twoje nogi. Warto też aby spódnica zapięta była nad biodrami co wyszczupli Twoją talię.

fot. brightside.me

2. Pasy i buty

Jeśli lubisz nosić pasy to musisz niestety zacząć unikać szerokich pasków. Wizualnie pogrubiają Cię. Buty powinny być zapinane na kostce i najlepiej aby były dobrane do koloru skóry.

Zaobserwuj nas na Facebooku

fot. brightside.me

3. Kurtki

Drobne dziewczyny nie powinny nosić obszernych kurtek, żakietów czy innych ubrań. Zbyt luźne i szerokie ubrania pogrubiają nas i sprawiają, że wyglądamy na mniejsze. Skracają one bowiem nogi, więc kurtka powinna lekko sięgać za biodra aby wydłużyć nasze nogi wizualnie.

Nie powinnaś też nosić dużych torebek, przy których również będziesz wyglądać na drobniejszą. Mała subtelna torebka sprawdzi się dużo lepiej.

fot. brightside.me

4. Suknie

Suknia powinna przylegać do Twojego ciała, a w biodrze możesz ją ścisnąć cienkim paseczkiem aby lepiej podkreślała figurę. Luźne sukienki tylko Cię pogrubiają i wyglądają dobrze na wysokich dziewczynach. Dlatego nie powinnaś ich nosić.

fot. brightside.me

5. Kontrasty

Kontrastowe kolory ubrań oddzielają postać na pół tworząc wyraźną poziomą linię graniczną, która podkreśla Twój niski wzrost. Może też uwypuklać Twoje większe kształty. Dlatego w takim przypadku powinnaś nosić mniej kontrastowe kolory. Tak by elementy garderoby nie różniły się tak bardzo od siebie.

fot. brightside.me

6. Jeansy

Jeansy z wysokim stanem pomagają Ci wydłużyć wizualnie nogi. Najlepiej też do tego pasuje top, ale jeśli się w nim źle czujesz wybierz zwykłą koszulę i włóż ją w spodnie.

fot. brightside.me

 

Zobacz również: Co to jest CASUAL?

Źródło artykułu: https://brightside.me/inspiration-girls-stuff/7-tips-for-petite-girls-to-look-taller-and-slimmer-327260/

Podobne artykuły