Prosty 30-minutowy masaż odchudzający i redukujący cellulit. Wypróbuj go!

Dzisiaj podpowiemy Wam jak przeprowadzić 30-minutowy masaż, który pomoże Wam zmniejszyć cellulit. Pomaga również poprawić krążenie i odchudzić fragmenty ciała. Zobaczcie jak go przeprowadzić.

Będziemy potrzebować

  • pędzel z naturalnym włosiem
  • peeling do ciała
  • olejek do ciała
  • sylikonowy kubek

Pamiętaj, że masaż nie może być zbyt mocny. Jednocześnie nie może być tak lekki abyś go nie czuła, dlatego dostosuj siłę do swoich własnych odczuć. Po masażu nie powinny pozostawać siniaki.

Wariant pierwszy

Zacznij od nałożenia peelingu i masażu w stronę serca czyli od dołu do góry. Nie wykonuj ruchów, które prowadziłyby w odwrotną stronę. Masaż wykonuj przez 10 minut.

Teraz używając kciuków i palców do zagniatania skóry wymasuj nogę przez około 10 minut wykonując okrężne ruchy i łapiąc ją w udzie.

Teraz nałóż na sylikonowy kubeczek trochę olejku do ciała i przesuwaj w górę okrężnym ruchem. Postępuj tak przez 10 minut na jednej i drugiej nodze.

Wariant drugi

Istnieje również drugi wariant, który będziemy wykonywać miękką szczotką. Jest on trochę prostszy do wykonania. Wystarczy, że wymasujesz skórę ruchami zgodnymi z kierunkiem wskazówki zegara po wzięciu prysznica. Wykorzystaj do tego olejek do ciała aby nie podrażnić skóry i zapewnić lepszą trakcję.