Jak pozbyć się w naturalny sposób siwych włosów

Uroda Data publikacji: 29 stycznia 2017

Jeśli zmagasz się z problemem siwych włosów to tak naprawdę wystarczy Ci jedne składnik. Oczywiście możemy wypróbować specyfiki z apteki, ale po co zaczynać od chemii gdy możemy sięgnąć po coś naturalnego. Już po kilku zabiegach siwe włoski powinny zniknąć.

Domowy środek na siwe włosy – przepis

Przepis jest bardzo prosty i bez większych trudności wykonasz go samodzielnie w domu. Gdy będziesz robić obiad i obierać ziemniaki to tym razem nie wyrzucaj obierek. Będziesz potrzebować obierki z pięciu ziemniaków, z których wykonamy naszą domową miksturę na siwe włosy.

Weź mały garnuszek i wypełnić go w 2/3 wodą. Następnie wrzuć do niej obierki i doprowadź wodę do wrzenia. Następnie gotuj jeszcze przez 5 minut i zdejmij garnek z ognia pozostawiając miksturę do ostygnięcia. Będzie nam potrzebna sama woda więc możesz ją przelać do jakiejś butelki aby łatwiej było ją przechowywać.

Zobacz również: Domowy środek na wypadające włosy

Stosowanie

Teraz gdy wieczorem pójdziesz wziąć prysznic i umyjesz już włosy to nalej sobie trochę tej mikstury na dłonie i starannie wymasuj włosy wraz ze skórą głowy. Wykonuj ten zabieg codziennie po myciu głowy, już po kilku kuracjach zobaczysz efekty. Siwe włosy ponownie odzyskają kolor, a same obierki również trochę przyciemniają kolor włosów na całości głowy.

Źródło artykułu: http://www.myhealthylifeadvice.com/one-ingredient-can-help-you-get-rid-of-white-hair-forever/

Podobne artykuły