Pościele niestandardowe, czyli jaka jest alternatywa?

Kategoria: Porady
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2023-04-12 / Aktualizacja: 2023-05-08

W sklepach z pościelą dostępnych jest bardzo wiele modeli w różnorodnych rozmiarach. Jedne z nich są bardziej popularne, uważane za standardowe i uniwersalne. Inne są dużo rzadziej spotykane, a co za tym idzie dostępne w mniejszej ilości wariantów kolorystycznych. Sprawdźmy najpopularniejsze z niepopularnych rozmiarów pościeli!

Pościele 150×200

Jednym z mniej popularnych, ale w miarę często spotykanych rozmiarów pościeli jest 150×200. To alternatywa, pośredni wymiar między pościelą dla nastolatka o wymiarach 140×200, a uniwersalną poszewką 160×200. Idealnie sprawdzi się, gdy nasze łóżko jest nietypowych rozmiarów i popularna rozmiarówka w tym przypadku nie spełnia swojej funkcji. Jeżeli lubicie swoją pościel 150×200 i chcecie wybrać nowe, atrakcyjne modele tego rozmiaru, koniecznie sprawdźcie ofertę na https://cottonmarket.pl/posciel/wg-rozmiaru/posciel-150×200. Znajdziecie tam  pewnością bardzo wiele interesujących wariantów kolorystycznych.

Pościel 180×200

To kolejny wariant, który sprawdza się w przypadku osób dla których uniwersalne 160 cm to za mało, natomiast 200 cm szerokości poszewki to już zbyt wiele. Pościele 180×200 dostępne między innymi na https://cottonmarket.pl/posciel/wg-rozmiaru/posciel-180×200  znajdziecie w bardzo wielu motywach i fakturach. To także świetny sposób na wspólny wypoczynek i jednocześnie osobną przestrzeń w małżeńskim łóżku. Pościele 180×200 to zdecydowanie modele przystosowane do dwuosobowego łóżka i występują z dwoma poszewkami na poduszki!

Zaobserwuj nas na Facebooku

Pościel 200×200

Pościele 2×2 metry często mylone są z popularnym rozmiarem 200×220. To kolejna pośrednia alternatywa. Jest ona jedną z najrzadziej wybieranych form, niemniej wiele sklepów ma tę rozmiarówkę w swojej ofercie. Z racji na swoje wymiary to dobry rozmiar do dużego, małżeńskiego łoża. Stąd też popularność stonowanych kolorów i motywów w tym właśnie rozmiarze. Jeżeli szukacie pościeli w tym nietypowym wariancie, sprawdźcie https://cottonmarket.pl/posciel/wg-rozmiaru/posciel-200×200, gdzie każda para z pewnością znajdzie idealny dla siebie model.  

Niestandardowe rozmiary i uniwersalny materiał

Drugim, kluczowym elementem w wyborze pościeli powinien być materiał. Na rynku dostępność różnych faktur i materiałów jest ogromna. Nie mniej, jeżeli szukacie uniwersalnego rozwiązania dla swojej niestandardowej pościeli, postawcie na bawełnę. Chroni przed zimnem, poprawia termoregulację podczas snu i co najważniejsze nie podrażnia i nie uczula! Wybór należy do Was!

Podobne artykuły