Kilka pomysłowych żartów na prima aprilis

Lifestyle Data publikacji: 01 kwietnia 2017

Zastanawiasz się jaki żart zrobić znajomym na prima aprillis? Mamy dla Ciebie kilka pomysłów, które możesz wykorzystać. Niektóre są naprawdę świetne, tylko pamiętajcie aby nagrać reakcję osoby, którą nabieracie :)

Cebula w karmelu

Jabłka w karmelu to nie jest u nas zbyt popularna przekąska. Na pewno pamiętacie amerykańskie filmy gdzie takie kupowano w parku na patyku. Możesz zaskoczyć znajomych i zaproponować im ciekawą przekąskę, której jeszcze nie próbowali. Sobie zrób prawdziwe jabłko w karmelu, ale im podaj cebulę :) Tylko nie zapomnij, które jest Twoje!

Wybuchowy tort

Jego przygotowanie jest banalnie proste. Cały sekret tkwi w tym, że nadmuchujemy balon, a następnie pokrywamy go kremem tortowym. Ofiara próbując go pokroić przebije balon, a cały krem znajdzie się na niej :) Fajny pomysł aby nabrać kogoś!

Pączki z majonezem

Zafunduj rano w pracy wszystkim pyszną przekąskę. Jednak zamiast kremu nabij pączki majonezem. Na pewno im posmakują :)

Koszmar w biurze

Ciekawy pomysł, naprawdę można się przestraszyć jeśli w pierwszej chwili nie zorientujemy się, że to jedynie wydrukowany obrazek wsadzony w miejsce po panelu sufitowym :)

 

Źródło artykułu: https://brightside.me/wonder-curiosities/13-april-fools-day-pranks-everyone-will-remember-for-a-long-time-322210/

Podobne artykuły