Przed pójściem spać użyj kremu na brzuchu i owiń go folią. Efekty Cię zaskoczą!

Uroda Data publikacji: 2017-05-05

Chcesz zadbać o swój brzuch? Dzięki tej metodzie Twoja skóra stanie się delikatniejsza i bardziej napięta. Podniesienie temperatury sprawi też, że szybciej zaczniemy w jego obrębie tracić zbędne kilogramy. Body wrapping to znana na całym świecie metoda wspomagająca odchudzanie i pomagająca pozbyć się cellulitu.

Folia ma za zadanie podnieść i utrzymać temperaturę ciała. Do tego krem odchudzający dzięki temu lepiej wchłania się w głąb skóry. Stosuje się ją nie tylko w gabinetach kosmetycznych, ale również w domowych zabiegach. Faktycznie metoda ta działa, efekty spowodowane są sporą utratą wody, a jak wiemy waży ona również swoje. Minusem tego zabiegu jest to, że woda może dość szybko wrócić. Najczęstszym winowajcą tego jest słona żywność i alkohol. Ale wszystko zależy od nas.

Body wrapping w domu

Zacznijmy od posmarowania brzucha kremem wyszczuplającym. Dokładnie wmasuj go we wszystkie partie brzucha, z których chcesz pozbyć się paru kilogramów. Możesz również w ten sposób zadbać o biodra. Następnie owiń brzuch wykorzystując do tego zwykłą folię spożywczą.

Na koniec całość możemy owinąć jeszcze bandażem, ale nie musimy. Kładziemy się w ten sposób spać do łóżka, a rano możemy wszystko zdjąć i wziąć prysznic. Zabieg powtarzamy do kilku razy tygodniowo. Już po pewnym czasie zauważycie efekty, a praktycznie od pierwszego użycia skóra staje się delikatniejsza i milsza w dotyku.

Podobne artykuły