Pizzeria pokazała, jak odgrzać pizzę, aby była idealna

Kuchnia Data publikacji: 08 kwietnia 2023

Czasami nie damy rady zjeść całej pizzy na raz i wtedy kawałek, który nam zostanie możemy schować do lodówki, aby zjeść go następnego dnia. Pizza odgrzana w kuchence mikrofalowej, nie jest jednak najsmaczniejsza. Robi się sucha i gumowa.

Dla jednego kawałka pizzy nie będziemy też przecież rozgrzewać całego piekarnika. Tutaj jednak też zdarza się, że pizza przesuszy się. Istnieje jednak inny sposób, który jest genialny w swej prostocie!

Jak odgrzać pizzę

Pizzeria Lalsiccia Pizzeria Napoletana z Warszawy przedstawiła na swoim TikToku sposób na odgrzanie pizzy. Okazuje się, że najlepiej jest to zrobić na patelni i zajmuje to półtorej minuty.

Patelnię wystarczy rozgrzać, a następnie pochlapać ją zimą wodą. Następnie na półtorej minuty kładziemy na niej kawałek pizzy, przykryty pokrywką. Gotowe. Pizza jest ciepła. Nie jest gumowa, nie jest też sucha. Spróbujcie tego sposobu, gdy następnym razem zostanie Wam kawałek pizzy.

@salsiccia.pizzeria

Odpowiadanie użytkownikowi @kokosowa444 Praga Południe: Łukowska 7A Bemowo: Szadkowskiego 2A Marki: Kościuszki 41G #Salsicciapizzeria #dlaciebie #foryou #dc #pizza #warszawa #avpn #salsiccia

♬ dźwięk oryginalny – Salsiccia Pizzeria Napoletana

Podobne artykuły