Piasta Park III – nowoczesne osiedle w Krakowie z widokiem na zieleń gotowe do odbioru!

Mój dom Data publikacji: 27 listopada 2020 / Aktualizacja: 2020-12-01

Jak znaleźć wymarzone mieszkanie? Przed tym pytaniem stoi wiele osób, które są na etapie szukania swojego miejsca na lata. To z pewnością poważna decyzja, będąca wynikiem wielu rozmów, analiz i dyskusji. I choć wydawać by się mogło, że znalezienie przytulnych czterech kątów to czasochłonny proces, to na tym etapie warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy pomogą w znalezieniu mieszkania, które spełni wszystkie wymagania. Inwestycją, która cieszy się dużym zainteresowaniem, jest Piasta Park III czyli nowoczesne osiedle zlokalizowane w malowniczym Krakowie. Sprawdź, dlaczego ta inwestycja wyróżnia się na tle innych! 

Nowoczesne osiedle Piasta Park czeka na Ciebie

Piasta Park III to kolejny etap inwestycji, która w poprzednich latach cieszyła się dużym sukcesem sprzedażowym. Obecnie na przyszłych lokatorów czeka cały przekrój atrakcyjnych mieszkań – od przytulnych kawalerek, przez funkcjonalne mieszkania z 2 sypialniami, po przestronne 4-pokojowe apartamenty. Warto zaznaczyć, że lokale zapewniają swobodę aranżacyjną, a to wszystkie ze względu na różnorodny metraż. Mieszkania wyposażone są w balkony, tarasy lub specjalne loggie, skąd rozpościera się piękny widok na park. Piasta Park III to idealne mieszkanie dla rodzin z dziećmi, par, jak i singli – dla wszystkich osób, które szukają spokoju i wyciszenia po całym dniu poza domem. 

Inwestycja Piasta Park III w pobliżu licznych terenów zielonych

Podczas podejmowania decyzji o zakupie mieszkania warto mieć na uwadze aspekty takie jak lokalizacja, a także otoczenie wokół osiedla. W przypadku inwestycji Piasta Park III możesz liczyć na to, że w szybkim czasie dostaniesz się do centrum miasta – zarówno samochodem, jak i komunikacja miejską. Co więcej, wokół osiedla znajduje się park i liczne tereny rekreacyjne – ścieżki do spacerów i joggingu, boiska sportowe oraz place zabaw stworzone z myślą o tym, aby zapewnić mieszkańcom odpoczynek od zgiełku miasta i zachęcić do różnorodnych aktywności. Wewnątrz dziedzińca znajduje się specjalna strefa zielona, w której wydzielone zostały ogródki rekreacyjne. Piasta Park III to świetne miejsce dla wszystkich osób, które cenią sobie kontakt z naturą i chcą naładować baterie po ciężkim dniu.

Inwestycja Piasta Park III czeka na Ciebie! Jedno jest pewne, gotowe mieszkania z pewnością wpiszą się w Twoje oczekiwania, gwarantując Ci komfort, poczucie bezpieczeństwa, a także dostęp do licznych terenów zielonych. To świetne miejsce dla osób, które cenią sobie niebanalne rozwiązania. Sprawdź to!

Podobne artykuły