Opuchnięcia pod oczami o poranku? Te 3 produkty natychmiast je usuną!

Uroda Data publikacji: 21 stycznia 2020

MakeUp

Niemal każdego dnia rano budzisz się z opuchnięciami pod oczami? Widok w lustrze Cię przeraża i momentalnie obniża Twój komfort psychiczny? Zapewne zawzięcie maskujesz nieestetyczny wygląd tonami korektora i podkładu. Niepotrzebnie! Poznaj trzy produkty, dzięki którym raz na zawsze zapomnisz o opuchnięciach. Pozbądź się tak zwanych puffy eyes!

Nabrzmiała skóra pod oczami pojawia się zazwyczaj po zarwanej nocce czy jet lagu. Przyczyn można też doszukiwać się w problemach z krążeniem limfy, nieprawidłowej diecie bądź w nadmiernym zbieraniu się wody w organizmie. Niezależnie od powodów, efekt puffy eyes o poranku zniwelujesz za pomocą kilku trików. Wybraliśmy trzy najprzydatniejsze produkty, których możesz używać zarówno samodzielnie, jak i w trio. Zalecamy to drugie, ponieważ razem mogą zdziałać cuda! :)

Żelowe płatki na opuchnięcia pod oczami

Gąbeczki wypełnione żelem umieszczamy bezpośrednio pod oczami. Często producenci zalecają przechowywanie płatków w lodówce, by zwiększyć ich działanie chłodzące. Nie zapominaj o tym! Tego rodzaju specyfiki koją zmęczony naskórek, nadając spojrzeniu magnetyzującą siłę. Dają uczucie ogromnego komfortu. Większość z nich jest tak zaprojektowana, by utrzymywać się na skórze przez kilka minut, dzięki czemu możesz jednocześnie w tym czasie zająć się innymi porannymi obowiązkami, na przykład umyciem zębów bądź upięciem włosów.

Krem o działaniu chłodzącym

Na pewno codziennie rano wklepujesz swój ulubiony krem pod oczy. Zastąp go jednak takim, który wykazuje silne działanie chłodzące. Zawarte w nim składniki aktywne ekspresowo regenerują naskórek, dają mu ukojenie, nawilżają i odświeżają. Krem podaruje CI uczucie przyjemnego zimna, które jednocześnie ucisza wszelkie podrażnienia i pobudza skórę do „wchłaniania” opuchnięć. Wzmocnisz działanie chłodzącego kosmetyku, aplikując go za pomocą poniżej wymienionego produktu – trzeciego na naszej liście porannych niezbędników.

Wałeczek – Twój nowy sojusznik

Roller – kwarcowy bądź jadeitowy – to hit ostatnich lat. Daje uczucie chłodzenia, pomaga w rozprowadzeniu preparatów na skórze, masuje twarz, poprawia wnikanie substancji czynnych w głąb tkanki oraz usprawnia krążenie limfy i krwi. To must have, jeśli chodzi o problemy z opuchnięciami pod oczami. Razem z płatkami żelowymi i kremem chłodzącym stanowi wspaniałe trio do walki z nieestetycznymi nabrzmiałościami naskórka.

Odzyskaj świeżość spojrzenia o poranku. Odzyskaj pewność siebie. Odkryj wszystkie powyższe produkty w sklepie internetowym MakeUp, teraz również obecnym na rynku czeskim.

Podobne artykuły