Coraz popularniejszy sposób liftingu twarzy bez operacji! Wykonuj te proste ćwiczenie mięśniami głowy!

Uroda Data publikacji: 14 marca 2018

Metoda ta jest dobra dla kobiet w każdym wieku. Dlaczego? Jeśli marzysz o cerze, która jak najdłużej będzie wyglądać młodo i pozbawiona będzie zmarszczek to im szybciej zaczniesz o nią dbać tym efekty będą lepsze. Metoda liftingu twarzy przez ćwiczenie mięśni, które znajdują się na niej staje się coraz popularniejsza ana całym świecie. Jeśli jeszcze o niej nie słyszałyście przeczytajcie dalej.

Lifting twarzy przez ćwiczenia

Czy warto wykonywać operacje plastyczne? Na pewno plusem jest to, że efekty widoczne są bardzo szybko, ale oprócz ceny istnieje też wiele innych wad oraz potencjalnych zagrożeń. Czy można być się bez operacji i przeprowadzić lifting twarzy wykonując jej ćwiczenia? Tak, aczkolwiek tutaj będziemy musiały uzbroić się w dużo większą cierpliwość.

Ćwiczenia, które będziemy wykonywać są proste i mają na celu  ujędrnienie naszej skóry przez napięcie mięśni, które znajdują się pod nią. Noszą one ciekawą nazwę „hełm”, która odnosi się do tego, że podczas nic będziemy ściągać mięsne w górę, w kierunku czubka głowy. Tak jakby miały utworzyć na niej hełm.

Warto wykonywać je przed lustrem aby sprawdzić czy wszystko robimy dobrze. Poprawność wykonywania ćwiczeń jest bardzo istotna dla efektu. Ważna jest również pozycja, powinniśmy dobrze usiąść, językiem dotknąć podniebienia za górnymi zębami. W tej pozycji musisz unieść wszystkie mięśnie ku sklepieniu czaszki. Będziesz czuła jak Twoje mięśnie się napinają, tak jakbyś założyła na głowę dość ciasną czapkę.

Na końcu wykonywania ćwiczeń powinnaś poczuć jak wszystkie mięśnie napinają się w najwyższym punkcie czaszki. Postaraj się wtedy wytrzymać w tej pozycji przez 10-20 sekund i powtórz ćwiczenie kilka razy. Na początku ćwiczenia mogą być wykonywane z trudnością. Z czasem jednak będzie dużo łatwiej. Staraj się je wykonywać regularnie, a efekt na pewno będzie dla Ciebie zauważalny.

Ostrzegam jednak, nie zobaczysz efektu za tydzień, może nawet nci nie zobaczysz za miesiąc. To jednak będzie działać i z każdym ćwiczeniem będzie lepiej, a w przyszłości podziękujesz sobie za to, że nie przestałaś. Nie musisz ćwiczyć regularnie, wyznacz sobie kilka dni w tygodniu kiedy masz na to czas.

Według osób, które te ćwiczenia stosują regularnie krąży opinia, że w wieku 45-lat znając tę metodę można zapomnieć o opadających powiekach, zwisających brwiach czy luźnej skórze na twarzy. Zmarszczki również są dużo mniej widoczne.

Poniżej znajduje się poradnik wideo jak wykonywać ćwiczenia. Niestety jest on w języku rosyjskim, ale nie przeszkadza to w wykonywaniu ćwiczeń. Możecie od razu przewinąć do 4:20. Nauczenie się naciągania mięśni twarzy i głowy w ten sposób wymaga trochę czasu, za pierwszymi próbami nie bardzo mi się udawało i nic nie czuła. Ale gdy popróbowałam kilka minut przed lustrem poczułam jak skóra na mojej głowie się ściąga, a moja twarz nie zmienia mimiki. Trzeba się po prostu dobrze skupić nad partiami mięśni, którymi chcemy poruszyć.

Poradnik wideo

Źródło artykułu: https://takprosto.cc/bezoperacionnaya-podtyazhka-lica/

Podobne artykuły