Odkurzacz w szafce kuchennej, który ułatwi Wam pracę

Gadżety Kuchnia Data publikacji: 28 czerwca 2017

Ostatnio wpadłam na bardzo fajny wynalazek i zaczęłam się nad nim zastanawiać. Niestety nie zamontuję takiego u siebie, ale ten pomysł może Wam się przydać podczas planowania Waszej kuchni.

Takie małe sprytne urządzenie ułatwia po prostu pracę w kuchni. Wiadomo, że na ziemi zbiera się kurz, okruszki i resztki jedzenia. Kuchnia jest miejscem, w którym podłoga brudzi się bardzo szybko. Wtedy albo musimy ją odkurzyć, albo zamieść i za pomocą zmiotki wyrzucić śmieci.

Niby niewielki wysiłek, ale dla miłośników technologii i wygody przewidziano bardzo sprytne urządzenie czyli odkurzacz montowany w szafce kuchennej.

Odkurzacz oczywiście musi być podłączony do prądu, wystarczy 230V więc warto podczas plakowania takiego urządzenia zrobić sobie gniazdko wewnątrz szafki kuchennej.

Oczywiście raz na jakiś czas musimy wymienić worek, który znajduje się w odkurzaczu. Z racji na jego wymiary nie jest on również wielki.

Jeśli będziecie szukać takich urządzeń to najłatwiej jest znaleźć wpisując odkurzacz podszafkowy. Cena takiego odkurzacza nie jest mała, renomowanej marki urządzenie kosztuje ok. 1000 zł. Natomiast jeśli macie już u siebie centralny odkuracz to możecie zastanowić się nad takim rozwiązaniem jak szufelka automatyczna przypodłogowa, którą można do niego dokupić. Wtedy możecie kupić ją już za ok. 150-200zł.

Podobne artykuły