Nigdy więcej popękany pięt! Tania i sprawdzona domowa kuracja.

Uroda Data publikacji: 15 stycznia 2017

Domowy sposób na popękane pięty – pożegnaj się z nimi raz na zawsze! To tania i skuteczna domowa metoda, dzięki której zadbasz o swoje pięty. Popękane pięty nie wyglądają estetycznie i są dużym problemem dla każdej kobiety. Zobacz jak się go pozbyć.

Dlaczego skóra na piętach pęka?

Skóra na piętach łatwo się wysusza, gdy o nią nie dbamy traci swoją elastyczność i zaczyna pękać. Do tego dochodzi dieta uboga w witaminę A oraz ciasne obuwie, które pogarsza ich stan. Nie zawsze jednak jest to wynik jedynie braku pielęgnacji, czasami są to skłonności dietetyczne lub inne problemy zdrowotne. Najczęściej jednak wystarczy po prostu o nie zadbać aby pozbyć się problemu.

Domowy sposób na popękane pięty

Do naszej kuracji wykorzystamy dwa genialne składniki, które pomogą nam się pozbyć problemu pękającej skóry na piętach. Wykonaj tą kurację już dzisiaj :)

Składniki

  • 5 tabletek aspiryny
  • sok z jednej cytryny

Przygotowanie

Tabletki aspiryny musimy rozetrzeć na proszek. Następnie dodajemy do nich sok z jednej cytryny i tworzymy papkę, którą następnie nakładamy na umyte wcześniej i wysuszone pięty. Maseczkę trzymamy na piętach przez 20 minut po czym zmywamy i traktujemy naskórek pumeksem aby dodatkowo mechanicznie go zetrzeć. Zabieg powtarzaj dwa razy w tygodniu, bardzo szybko zobaczysz efekty, które Cię zaskoczą :)

Podobne artykuły