Ten kształt paznokci oznacza poważną chorobę!

Uroda Data publikacji: 14 sierpnia 2018

Jean wrzuciła zdjęcie swoich paznokci na swojej tablicy pytając czy ktoś może wiedzieć dlaczego tak dziwnie wyglądają. Trochę wystraszyła się odpowiedzi ludzi, sprawdziła w Google i jak najszybciej umówiła się do lekarza. Okazało się, że dobrze zrobiła bo taki kształt paznokci oznacza poważną chorobę.

Wykonano jej badanie krwi, rentgen klatki piersiowej, a na koniec biopsję. Okazało się, że jest to rak płuc. Autorka posta sama wspomina, że była tą wiadomością załamana. Wygięcie paznokci często łączy się z chorobami serca i płuc. Wcześniej nigdy o tym nie słyszała. Zapewne mało kto z nas o tym wie, dlatego autorka podzieliła się dalej swoją historią w sieci aby ostrzec wszystkich Internautów by nie lekceważyli nietypowych objawów jakie zauważają.

Odpowiedziała również na kilka najczęściej pojawiających się pytań. Wszystkie paznokcie były zakrzywione, ale niektóre bardziej. Nie było to jednak bolesne, ale czubki palców stały się bulwiaste i bardziej różowe niż reszta palca. Nie zauważyła tego też wcześniej bo nie miała długich paznokci. Dopiero pierwszy raz w życiu je zapuściła. Dlatego jeśli masz krótkie paznokcie możesz tego nawet nie zauważyć.

Źródło artykułu: https://szokujaca.pl/ksztalt-paznokci/

Podobne artykuły