Nie daj się oszukać. W trzy kubki zawsze wygrywają oszuści, nigdy Ty!

Kategoria: Lifestyle
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2019-08-08

Będąc na urlopie nad morzem czy w górach z pewnością zauważycie osoby uczestniczące w grze ulicznej w trzy kubki. Chcielibyśmy Was przed tym przestrzec. To gra, w której wygrywa zawsze „kasyno” nigdy Wy. Jest to bardzo duży problem. Wiele osób przegrywa w ten sposób duże pieniądze. Raz byłam świadkiem takiej gry gdzie matka z dzieckiem wciągnęła się w grę. Przegrała 800 zł. Dziecko w wieku może 10-12 lat próbowało mamę odciągnąć, ale ta chciała się odkuć. Gra jest prowadzona tak byś miała pewność, że teraz Ci się uda.

Nie graj w trzy kubki!

Gra z pozoru jest prosta i daje złudzenie łatwej wygranej. Początkowo faktycznie udaje Ci się wygrać jakaś sumę, która ma Cię zachęcić. Oszustów jest zazwyczaj kilku. Jeden prowadzi grę, a kilkoro kręci się i agituje, podjudza do obstawiania. Gdy nie ma zainteresowani sami udają, że grają. Często wtedy wygrywają aby pokazać innym, że można wygrać faktycznie fajne pieniądze. Jednocześnie osoby te uciszają tych, którzy próbują się wtrącić lub nagrać cały proceder.

Proceder trwa od lat, a mimo wszystko nadal wiele osób daje się na to nabrać. Kary finansowe dla nich są niestety zbyt niskie, dlatego nadal się to opłaca. Lokalna społeczność jest zastraszona więc nikt się nie odzywa. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym zobaczcie wideo poniżej.

Podobne artykuły