Ten naturalny środek pomoże Ci oczyścić wątrobę oraz nerki

Zdrowie Data publikacji: 27 lutego 2018

Terapia będzie nie droga i 100% organiczna. Pomoże nam ona oczyścić nerki oraz wątrobę co pozytywnie wpłynie na ogólny stan naszego zdrowia. Głównym składnikiem naszego naturalnego środka będzie kolendra, która bogata jest w wartości odżywcze i może pomóc w rozwiązaniu wielu problemów ze zdrowiem. Oprócz tego jest łatwo dostępna i tania.

Korzyści zdrowotne

Naturalny środek, który przygotujemy pomoże nam w problemach z nerkami. Może pomóc nam rozwiązać problemy z infekcjami, kontroluje poziom cukru we krwi, usuwa tłuszcz z organizmu czy poprawia funkcjonowanie wątroby. Pomaga również ograniczyć ilość złego cholesterolu LDL czy zmniejszyć lub rozpuścić kamienie nerkowe.

Składniki

  • pęczek kolendry z korzeniem
  • pęczek natki pietruszki
  • woda

Przygotowanie

  1. Składniki umyj
  2. Korzeń kolendry pokrój w plasterki
  3. Liście posiekaj
  4. Włóż do garnka i zalej wodą tak by całość znajdowała się pod nią
  5. Przykryj i doprowadź wodę do wrzenia. Po tym gotuj całość jeszcze przez 10 minut.
  6. Odstaw do ostygnięcia i przelej do butelki.
  7. Napój trzymaj w lodówce i pij codziennie jedną szklankę.

Źródło artykułu: http://www.naturalhealthyteam.com/cleanse-your-kidneys-remedy/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły