Napój oczyszczający i spalający tkankę tłuszczową – nawet 5 kg w 1 tydzień!

Zdrowie Data publikacji: 29 maja 2019

Dzisiaj przedstawimy Wam przepis na silny napój oczyszczający, który jednocześnie przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki temu możesz zrzucić nawet 5 kg w tydzień. Uważajcie, jeśli jesteście uczuleni na którykolwiek ze składników tego napoju i w takim przypadku go nie stosujcie. Kuracja da najlepsze efekty jeśli jednocześnie będziecie stosować dietę i włączycie do tego aktywność fizyczną.

Przepis na napój odchudzający i oczyszczający organizm

Napój składa się z kilku składników, które mają szerokie działanie na nasz organizm. Z jednej strony działają moczopędnie więc pomagają usunąć z organizmu toksyny, a z drugiej strony przyśpieszają metabolizm i zmniejszają ilość odkładanych kalorii z posiłków, dzięki czemu chudniemy. Jednym z ciekawych składników jest ocet jabłkowy, który pomaga obniżyć poziom cukru we krwi, ale też działa oczyszczająco. Cytryny pomagają pozbyć się nadmiaru wody. Cynamon obniża cukier, ale też działa pobudzająco na metabolizm.

Składniki

  • 2 łyżeczki octu jabłkowego
  • 2 łyżki soku z cytryny
  • 1 łyżeczka miodu
  • 1 łyżeczka zmielonego cynamonu
  • 1 szklanka letniej wody

Przygotowanie

  1. Wodę zagotuj i poczekaj, aż ostygnie aby nie zabić właściwości miodu
  2. Dodaj do niej resztę składników
  3. Napój pij przez tydzień przed snem

Nie stosuj kuracji dłużej niż przez tydzień. Jednocześnie pij dużo wody ok. 1.5 l dziennie aby się nie odwodnić. Pamiętaj, że napój działa też moczopędnie, dlatego dobrze opróżnij pęcherz przed snem i przygotuj się na to, że w trakcie nocy możesz poczuć potrzebę odwiedzenia łazienki.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły