Nałóż to na blizny, zmarszczki czy plamy na skórze i obserwuj jak znikają.

Uroda Data publikacji: 02 sierpnia 2017

Nasza skóra zawsze posiada jakieś skazy, które mogą psuć nasze poczucie własnej estetyki. Dlatego warto z nimi walczyć tym bardziej, że możemy zrobić to w naturalny sposób.

Jeśli na Twojej skórze widnieją ciemniejsze plamy lub masz problem z widocznymi bliznami czy delikatnymi zmarszczkami to jest domowy przepis, który pomoże Ci wyglądać lepiej. Wszystko co musisz zrobić to maseczkę z kilku naturalnych składników. Należy je ze sobą połączyć, a następnie stosować miejscowo, aż do uzyskania zadowalających efektów.

Jednym ze składników jest naturalny miód, który jest składnikiem wielu kosmetyków mających na celu dbanie o naszą cerę. Znajdziemy też inne składniki, które działają antybakteryjnie i są przeciwutleniaczami, które hamują procesy starzenia się skóry.

Składniki

  • 1 łyżeczka soku z cytryny
  • 1 łyżka cynamonu w proszku
  • 1 łyżeczka miodu
  • 1 łyżka gałki muszkatołowej

Przygotowanie

Wszystkie składniki mieszamy ze sobą tak aby powstała gęsta pasta. Pastę nakładamy na miejsca na skórze, które chcemy albo wybielić, albo usunąć stany zapalne lub zniwelować zmarszczki. Warstwa nie musi być gruba. Nie używaj tego jednak na trądzik ponieważ maść może rozszerzać naczynia krwionośne.

Pamiętaj by przed zastosowaniem maści najpierw oczyścić skórę. Gdy poczujesz mrowienie po nałożeniu mikstury to znaczy, że ona działa i nie musisz się tym martwić. Maseczkę pozostaw na skórze przez 15-20 minut i po tym czasie zmyj.

Źródło artykułu: http://www.justnaturallife.com/rub-this-on-any-scar-wrinkle-or-stain-on-your-skin-and-see-them-disappear-in-minutes/

Podobne artykuły