Najlepsza sałatka jaką jadłam – PRZEPIS

Kuchnia Data publikacji: 03 grudnia 2023 / Aktualizacja: 2024-04-29

To zdecydowanie NAJLEPSZA SAŁATKA JAKĄ JADŁAM! Jest totalnym hitem na każdej imprezie i spotkaniu towarzyskim. Robię ją niemal zawsze, gdy przychodzą do mnie goście i zawsze też cieszy się ona największym powodzeniem i znika w mgnieniu oka.

To nie jedyna jej zaleta. Robi się ją również bardzo szybko. Wystarczy kilka składników, ugotowane na twardo jajka i sałatka jest gotowa. Nic więcej nie trzeba gotować. Warto jednak na koniec włożyć ją do lodówki, aby się przegryzła. Wtedy będzie jeszcze smaczniejsza i makaron z zupek chińskich, które są jej głównym składnikiem. rozmięknie.

Kluczowym składnikiem najlepszej sałatki, jaką jadłam, są zupki VIFON czerwone. Tajemnica tej sałatki tkwi w wykorzystaniu unikalnych przypraw i olejku zawartego w paczce z zupą. Mieszanka curry i pikantnego olejku sprawia, że ta sałatka jest nieodparta. Próbowałam też z innymi zupkami i to nie jest już to samo. Zdecydowanie chodzi tutaj właśnie o tę kompozycję przypraw i z nich wychodzi ona najlepsza.

Składniki

 • 3 zupki chińskie VIFON CURRY
 • Przyprawy z zupek (bez dodatków warzywnych)
 • 8 jajek
 • 1 por (tylko zielona część)
 • 1 puszka kukurydzy
 • 2 czerwone papryki
 • 5 łyżek majonezu

Przygotowanie

 1. Rozpocznij od ugotowania jajek na twardo. Po ugotowaniu odłóż je do ostygnięcia.
 2. Otwórz zupki chińskie, wyjmij makaron i pokrusz go do miski. Nie zalewamy go wodą. Makaron zmięknie dzięki majonezowi i soku z papryki.
 3. Zachowaj przyprawy z zupki, czyli olejek i curry, ale zioła w zielonej torebce można odrzucić.
 4. Posiekaj drobno zieloną część pora i czerwone papryki. Jajka pokrój w kostkę.
 5. Do pokruszonego makaronu dodaj por, papryki, pokrojone jajka oraz kukurydzę (bez zalewy).
 6. Następnie dodaj przyprawy z zupki i majonez.
 7. Dokładnie wymieszaj wszystko i schowaj sałatkę do lodówki.

Najlepiej smakuje po kilku godzinach, gdy wszystkie składniki się przegryzą. Ta sałatka to prawdziwy hit, którego smak zapamiętasz na długo! Wszyscy goście mówią zdecydowanie, że „to najlepsza sałatka, jaką jadłam” i proszą o przepis. Pamiętajcie wtedy o nas i podrzućcie im link. :) Smacznego!

Podobne artykuły