Moczenie stóp w mocnej herbacie – zobacz dlaczego warto to robić!

Uroda Data publikacji: 14 lipca 2018

Moczenie nóg w mocnej herbacie, dlaczego warto to robić? Herbata ma wiele cennych dla zdrowia właściwości. W ciągu dnia wiele osób często ją pije. Ma kofeinę dlatego też pomaga zdobyć nam trochę energii i skupienia podczas pracy. Jest wiele typów herbaty, za bardzo zdrową uważa się zieloną, białą czy czerwoną, ale zwykła czarna herbata również jest dla nas cenna.

Właściwości czarnej herbaty

Jej pije się zdecydowanie najwięcej. Warto ją pić bo wspomaga trawienie, zwalcza wolne rodniki czy obniża poziom złego cholesterolu LDL. Oprócz tego oczyszcza nasz organizm. Tak naprawdę czarna herbata pochodzi z tej samej rośliny co zielona, różni je jednak proces produkcji. Każdą kobietę powinno zainteresować to, że czarna herbata posiada wiele flawonoidów, które hamują procesy starzenia się. Czyżby to mógł być poszukiwany przez wszystkich eliksir młodości? Jeśli szukasz szybkiego odświeżenia oddechy również sięgnij po filiżankę czarnej herbaty. Zawarte w niej taniny zabijają nieprzyjemny zapach z ust.

Moczenie stóp w czarnej herbacie

Dobrze, ale jak to wszystko ma się do procesu moczenia nóg w mocno zaparzonej czarnej herbacie? Te same taniny, które odpowiadają za zabijanie nieprzyjemnego oddechu z ust pomogą Ci zabić nieprzyjemny zapach stóp. Oprócz tego warto to robić po całym dniu pracy, bo herbata pomaga na opuchnięte i zmęczone stopy.

Jeśli masz więc problem z poceniem się stóp i chcesz go rozwiązać w naturalny sposób, zacznij moczyć stopy w mocnej herbacie przez 20 minut dziennie i tydzień czasu.

Podobne artykuły