Maseczka wygładzające głębokie zmarszczki

Kategoria: Uroda
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2018-10-28

Jak wygładzić głębokie zmarszczki? Wykorzystaj przepis na maseczkę, która pomoże Ci w walce ze zmarszczkami. Jej przygotowanie jest bardzo proste, wykorzystaj ten przepis i stosuj 1-2 razy w tygodniu do czasu, aż zauważysz zadowalające efekty. Powiedz nie zmarszczkom!

Maseczka na głębokie zmarszczki

Pojawienie się zmarszczek na naszej skórze to proces naturalny, który każdego z nas czeka. Niektórzy jednak mają je wcześniej, a to zależne jest już od wielu czynników. Od naszych genów, tego jak się odżywiamy czy jaki prowadzimy styl życia. Od nałogów, przykładowo palenie tytoniu mocno postarza skórę i przyśpiesza pojawienie się pierwszych zmarszczek. Jedno jest pewne, nikt z nas nie czeka na to aż się pojawią a dzień, w którym zaczynamy je zauważać należy do jednego z najgorszych. Dlatego warto zacząć z nimi walczyć, zmniejszyć ich widoczność, nawet gdy są już głębokie.

Zmarszczki można podzielić na kilka typów, a podział ten wynika z przyczyny ich powstawania. Dlatego mówimy o zmarszczkach mimicznych czy słonecznych, a nawet sennych i grawitacyjnych. Bez względu na ich rodzaj możesz spróbować walczyć z nimi za pomocą tej domowej maseczki.

Składniki

  • 4 łyżeczki mleka
  • 1 łyżeczka płynnej witaminy E
  • 1 łyżeczka miodu
  • 3 łyżeczki sody oczyszczonej
  • 1/4 łyżeczki mielonego cynamonu

Przygotowanie tej maseczki jest proste bo wystarczy dobrze wymieszać ze sobą składniki. Następnie nałóż je na oczyszczoną twarz na 15-20 minut i po tym czasie spłucz.

Podobne artykuły