Mary chciała zaskoczyć męża i zapisała się na metamorfozę. Zobacz jej zmianę!

Uroda Data publikacji: 25 kwietnia 2019

fot. MAKEOVERGUY Minneapolis

Mary postanowiła zmienić swój wizerunek aby zaskoczyć swojego męża. Chciała przestać wyglądać tak staro. Przez 20 lat miała ten sam kolor włosów i fryzurę. Nie spodziewałą się tego jak wiele może zmienić nowa fryzura i makijaż. Zobacz jej przemianę.

Metamorfoza Mary

Mary po pomoc udała się do MAKEOVERGUY. Christopher Jon Hopkins to bardzo interesujący człowiek, który jest przedsiębiorcą, mówcą, piosenkarzem, osobą medialną, ale również artystą od metamorfoz. Od 1990 roku związany jest z poprawą urody. W 2010 roku rozpoczął serię filmów, w których dokonuje przemian mężczyzn i kobiet z całego świata. Tym razem zgłosiła się do niego Mary. Potrzebowała zmiany swojego wizerunku, chciała czuć się młodziej.

Dzień po przemianie obchodzi 27 rocznicę ślubu. Nie może doczekać się gdy jej mąż ją zobaczy – a właściwie nową Mary. Christopher pomógł jej w tym i oprócz świetnego makijażu zmienił też jej fryzurę. Było to coś zupełnie innego. Długie ciemne włosy stały się krótkie i jasne. Na pewno jesteście ciekawi jak Mary wygląda po przemianie. Dla przypomnienia zobaczcie jeszcze jak wyglądała przed.

A teraz zobaczcie efekt końcowy.

Prawda, że to niesamowite? :) To prawie jak dwie różne osoby. Wygląda dużo piękniej i młodziej. Widać, że metamorfoza przypadła jej do gustu i promienieje z radości.

Podobne artykuły