Lokówka automatyczna – jaką wybrać?

Uroda Data publikacji: 02 stycznia 2020

Lokówka automatyczna to szybki sposób na piękną fryzurę. Jeśli uwielbiasz loki, ale nie masz czasu na to y codziennie je robić zwykłą lokówką, to jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Zajmuje to o wiele mniej czasu i jest też łatwiejsze.

Jak działa lokówka automatyczna?

Kręcenie loków z lokówką automatyczną jest bardzo proste. Wewnątrz znajduje się wałek, który sam nakręca włosy.

Zaczynamy je od rozczesania włosów i podzielenia ich na pasam o żądanej grubości. Następnie ustawiamy temperaturę zależną od tego jak grube pasma dobraliśmy.

Ustawiamy również czas. Im dłużej włosy będziemy trzymać w lokówce tym bardziej będą zakręcone. Końcówkę pasma włosów wkładamy do lokówki, naciskamy guzik i reszta dzieje się sama. Lokówka wciąga włosy i daje nam znać kiedy mamy je wyjąć. Gotowe! Mamy nasze piękne loki w ekspresowym tempie.

Jeśli zapytacie czy naprawdę tak fajnie to działa to mogę Wam potwierdzić bo sama z takiej lokówki korzystam. Co prawda bardziej na różne okazje niż codziennie. Ale jest to naprawdę szybkie i wygodne.

Jaką lokówkę wybrać?

Warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy podczas wybierania lokówki automatycznej. Sprawdź więc czy lokówka zapewnia możliwość regulacji temperatury pracy, czasu pracy oraz kierunku skręcania włosów.

Sprawdź również jakim materiałem jest pokryty wałek. Czy posiada ona sygnalizację dźwiękową, która ułatwia korzystanie z niej i jak dużo włosów na raz jest w stanie skręcić.

Jeśli nie lubicie sprawdzać wszystkie ręcznie na stronach sklepów internetowych to ułatwieniem z pewnością będą rankingi. Na stronie https://zestawienie.pl znajdziecie właśnie takie zestawienie najpopularniejszych modeli. Wystarczy wejść tu – lokówka automatyczna ranking.

Znajdziecie tutaj w jednym miejscu wady i zalety najpopularniejszych modeli oraz ich ceny w popularnych sklepach.

Podobne artykuły