Domowa maseczka, która odmłodzi Twoje dłonie

Uroda Data publikacji: 29 września 2017

Chcesz sprawić by Twoje dłonie wyglądały młodziej? Jest to możliwe wykorzystując tę prostą domową maseczkę na dłonie. Jest bardzo prosta w przygotowaniu oraz tania.

Oprócz tego polecam Wam codziennie stosowanie nawilżającego kremu Nivea. Tego zwykłego, taniego, który można kupić od kiedy pamiętam. Naprawdę świetnie działa mimo tego, że jest tani. Od kilku lat codziennie nawilżam nim dłonie przed spaniem i czuję jakie są gładkie :)

PS. Nikt mi za to nie zapłacił. Naprawdę ten krem jest niezastąpiony. Używała go moja babcia, używa mama i ja też. A to, że jest tani to jedna z jego zalet. Ale wróćmy do tematu maseczki.

Składniki

  • dwa ziemniaki
  • żółtko jajka
  • 3 łyżki mleka

Przygotowanie

Ziemniaki obierz i ugotuj. Gdy ugotują się odlew wodę, ziemniaki rozgnieć widelcem i dodaj resztę składników dokładnie mieszając. Powstała papkę nakładamy na dłonie i owijamy folią spożywczą aby maseczka dobrze zadziałała na skórę. Po 15 minutach zmywamy ją z dłoni.

Maseczkę stosujemy dwa razy w tygodniu. Naprawdę szybko zauważysz efekty. Można ją stosować też na skórę stóp, staje się widocznie miększa i delikatniejsza.

Podobne artykuły