Kupiłaś meble w IKEA? Możesz zwrócić je nawet rok po zakupie! Zobacz jakie warunki trzeba spełnić.

Kategoria: Lifestyle
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2017-10-20

Kupiłaś meble w Ikea? Wiele osób tak naprawdę nie wie o tym, że można je zwrócić nawet do roku po zakupie. Nawet gdy były one używane. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są warunki zwrotu przeczytaj artykuł do końca.

Zwrot mebli w Ikea przez rok

Do kiedy można zwrócić meble z Ikea? Nawet do 365 dni. Gdy meble, które kupiłaś okazały się dla Ciebie nieodpowiednie i nie spełniają Twoich oczekiwań to nawet gdy ich używałaś możesz je zwrócić. Dostaniesz wtedy zwrot pełnej kwoty jaką zapłaciłaś za zakup mebli

Jedyne czego potrzebujesz to dowodu zakupu lub karty Ikea Family. Warto ją mieć bo właśnie wszystkie zakupy są na niej rejestrowane i nie musimy wtedy przechowywać faktur czy paragonów. Jeśli meble noszą ślady użytkowania np. są porysowane to sklep zastrzega sobie prawo do zmniejszenia kwoty podlegającej zwrotowi. Jeśli jednak na meblach nie ma widocznych śladów użytkowania możesz ubiegać się o zwrot pełnej sumy.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Warunki zwracania produktów Ikea

O tym, czy produkty IKEA spełniają Twoje oczekiwania, możesz się przekonać we własnym domu. Rozpakuj je i, gdy to konieczne, zmontuj. Jeśli czujesz, że będzie Ci się dobrze i wygodnie z nimi mieszkało – wspaniale! Jeśli nie – przywieź produkty do sklepu, a my zwrócimy ci kwotę, którą przeznaczyłeś na ich zakup.zachęca nas sama Ikea na swojej stronie dotyczącej polityki zwrotów.

Przypominają również, że: Pamiętaj również, że jeśli swoje zakupy zrobiłeś jako konsument w ramach usług Meble na telefon lub Meble przez internet, możesz skorzystać także z ustawowego prawa do odstąpienia od umowy i zwrócić produkty w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.

Pełny regulamin zwrotu znajdziesz pod tym linkiem.

Źródło artykułu: http://www.ikea.com/ms/pl_PL/customer_service/return_policy/index.html

Podobne artykuły