W którym miesiącu się urodziłaś? Zobacz co mówi to o Twojej osobowości!

Lifestyle Data publikacji: 23 stycznia 2017

Czy miesiąc, w którym się urodziłaś ma wpływ na Twoją osobowość? Okazuje się, że podobno wiele osób urodzonych pod tym samym znakiem zodiaku dzieli wiele wspólnych cech. Zobaczcie jakich i sprawdźcie to na swoim przykładzie.

Styczeń

Osoby ze stycznia są zorganizowane. Bardzo zdecydowanie podejmują decyzje i nie zmieniają zdania. Rzadko dają ponieść się emocjom i zawsze chłodno kalkulują wszystkie czyny oraz wypowiadane słowa. Jednak nie oznacza to, że nie są wrażliwe. Często hamują swoje słowa aby kogoś nie skrzywdzić. Jednak dużo ciężej przychodzi im okazywanie emocji.

Luty

To osoby, które nie boją się ryzyka, dlatego świetnie sprawdzają się w biznesie. Cenią sobie przede wszystkim szczere relacje i lubią mówić to co myślą, ale też słyszeć od innych prawdę, nawet najgorszą. Są to też osoby bardzo przyjacielskie, które latami pielęgnują przyjaźnie.

Marzec

Osoby z marca są bardzo wrażliwe oraz cechują się dużym spokojem, wręcz stoickim. Są zawsze skore do pomocy innym, nie trzeba ich wcale prosić.  Mają też artystyczną duszę.

Kwiecień

To tak zwane „pępki świata”, ale w pozytywnym znaczeniu. Lubią być w centrum działań, ale pomaga w tym ich charyzma i inni ludzie ją podzielają. Osoby z kwietnia są też hojne i pracowite. Idealnie nadają się na mediatorów, którzy łagodzą konflikty i starają się zawsze dojść do konsensusu.

Maj

Jeśli jesteś z maja to jesteś nieprzewidywalna. Raz tak, raz inaczej, zależnie od nastroju :) Za to bardzo lubisz podróże i ładne rzeczy, doceniasz sztukę. W mężczyźnie szukasz silnego oparcia.

Czerwiec

Jesteś z czerwca? Jesteś więc bardzo szczera i masz silną wolę. Utrzymanie diety to dla Ciebie nie problem. Zawsze starasz się mieć wszystko pod kontrolą. To co lubią w Tobie znajomi to poczucie humoru.

Lipiec

Osoby z lipca są inteligentne, ale też dosyć tajemnicze oraz nieśmiałe. To wzbudza w innych ludziach zainteresowanie, ale gdy już poznacie kogoś lepiej granice pękają i czujecie się dobrze w swoim towarzystwie. Potrafisz pociągnąć za swoją ideą innych ludzi i zawsze znaleźć pozytywne rozwiązanie sytuacji.

Sierpień

Jeśli urodziłaś się w sierpniu to jesteś stworzona na liderkę. Łatwo przychodzi Ci rozdawanie zadań i zawsze masz wszytko pod kontrolą. Umiesz ciężko pracować, ale tego samego wymagasz od innych. Jeśli raz na kimś się zawiedziesz to ciężko jest ponownie zapracować na Twoje zaufanie.

Wrzesień

Jesteś wymagająca, zarówno od siebie jak i od otaczających Cię osób. Lubisz perfekcjonizm, jeśli coś zaczniesz to musisz doprowadzić to do końca. Ludzie ufają Twojemu profesjonalnego podejściu dlatego cenią sobie Twoje zdanie.

Październik

Jesteś skryta, nie za bardzo lubisz pokazywać emocje – uważasz to za słabość. Zyskujesz jednak przy bliższym poznaniu i wtedy budujesz silne relacje z ludźmi. Nie przywiązujesz się natomiast do osób, które znacz pobieżnie.

Listopad

Osoby z listopada to marzyciele, czasem niepoprawni. Cenisz sobie w życiu wysokie wartości – szacunek, miłość, honor. Jesteś też bardzo bystra i jedną wypowiedzią potrafisz trafić w punkt.

Grudzień

Grudzień to bezinteresowność, szczodrość i otwartość. Nie odmawiasz pomocy, chociaż ludzie czasem to wykorzystują. Ty jednak wierzysz w dobre uczynki i karmę. Jesteś bardzo silną wewnętrznie osobą, która jest w stanie wiele znieść, ale bardzo boli Cię cierpienie innych – bardziej niż swoje.

Podobne artykuły