Kosmetyczka zobaczyła jej paznokcie i wysłała ją do lekarza. To uratowało jej życie!

Kategoria: Lifestyle
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2017-08-23

Jeśli czytacie nas regularnie na pewno znacie wiele sposobów, za pomocą których nasz organizm daje nam znać, że coś złego dzieje się z naszym zdrowiem. Nawet gdy my niczego nie podejrzewamy on próbuje nas zaalarmować.

Tak było w tym przypadku. Kobieta udała się do kosmetyczki zrobić paznokcie, gdy jednak ta zobaczyła jak one wyglądają od razu wzbudziło to jej niepokój. Całą historią Lisa postanowiła podzielić się z innymi kobietami w sieci by je ostrzec.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Jak opisuje kosmetyczka, na paznokciu jej klientki przez środek biegł czarny pasek. Poprosiła o kolor, który by go zakrył, ale ona poradziła jej by udała się z tym do lekarza bo nic nie dzieje się bez przyczyny, a taki objaw może mówić o czymś złym co dzieje się z jej organizmem.

Okazało się, że to był już czerniak! Po jakimś czasie zadzwoniła do niej ta sama klientka i powiedziała, że to agresywny czerniak, który zajął już węzły chłonne. Jej rokowania nie były dobre, ale dzięki temu, że pojawiła się u lekarza udało jej się wygrać z chorobą.

Czasami nawet mała zmiana na skórze może oznaczać coś złego. Dlatego ta historia powinna dla nas być lekcją, że nie można ignorować znaków, które daje nam nasz organizm.

Źródło artykułu: http://www.mirror.co.uk/news/world-news/woman-posts-facebook-warning-over-11029987

Podobne artykuły