Każdy z nas ma piekarnik od lat, ale mało kto o tym wiedział!

Kuchnia Data publikacji: 22 marca 2021

Piekarnik jest podstawowym urządzeniem na wyposażeniu naszej kuchni. Korzystamy z niego często przygotowując ciasta, obiady czy przekąski. Regularnie musimy go również czyścić. W tym jednak często przeszkadzają półki oraz szyba, pod którą dostają się zabrudzenia. Okazuje się jednak, że to już nie problem.

Szybkie zdejmowanie szyby w piekarniku i półek

Użytkownik TikToka o pseudonimie alexxtcv przedstawił na swoim filmie jak prosto można zdemontować półki oraz szybę w piekarniku. Aby wyjąć uchwyty na blachy wystarczy po prostu za nie pociągnąć, a bez problemu wyskoczą ze swojego miejsca. Dzięki temu łatwo wyczyścimy ścianki piekarnika.

Wyciągnięcie szyby jest równie proste. Przy zawiasach znajdują się zatrzaski, które trzeba umieść do góry. Następnie demontujemy przednią osłonę płyty i gotowe. Szklaną płytę możemy bez trudu wyjąć i umyć przestrzeń pomiędzy szybami.

@alexxtcv

Daj znać czy wiedziałeś/łaś o tym 😁😄😁##dlaciebie ##dc ##lifehacks ##cleaning ##clean ##foryou ##cleantok ##trend ##рекомендации ##рек ##muzyczneprzyciąganie

♬ Astronaut In The Ocean – Masked Wolf

Jestem ciekawa czy o tym wiedzieliście? :) Dajcie znać i mam nadzieję, że następnym razem wyczyszczenie piekarnika będzie dla Was dużo łatwiejsze!

Podobne artykuły