Jakie parówki kupować dla dzieci? Oto marki, które mają najlepszy produkt, a nie MOM!

Parenting Data publikacji: 27 lutego 2019

Zastanawiasz się jakie parówki kupować swoim dzieciom, aby były wolne od MOM, polepszaczy smaku i innych substancji? Nie wszystkie parówki, które znajdują się na rynku spełniają te założenia, można nawet powiedzieć, że większość. Nawet produkty, które kierowane są dla dzieci nie zawsze spełniają te warunki.

Jakie parówki kupować dzieciom

Serwis czytajsklad.com to istne źródło informacji, po które warto sięgnąć gdy chcemy kupić zdrowy produkt. Regularnie biorą pod lupę różne produkty i sprawdzają, które są godne polecenia, a których lepiej unikać. Zbadali również kwestię parówek. Warunkami był brak stabilizatorów, wzmacniaczy smaku, konserwantów, maltodekstryny, zagęstników, przeciwutleniaczy, MOM i ekstraktu drożdżowego. Nie zdziwi Was zapewne, że wiele znanych marek takich jak Berlinki, Parówki z Szynki Tarczyński, Morliny czy nawet Sokoliki dla dzieci nie spełniły tych warunków. Oto lista parówek, które możemy kupić i podawać dzieciom z czystym sumieniem.

  1. Madej Wróbel Simply food… so good Parówki z szynki
  2. Drobimex NaturMisie Paróweczki z kurcząt
  3. GOODVALLEY Parówki z szynki dla dzieci bezglutenowe
  4. GOODVALLEY Kiełbaski z szynki dla dzieci bezglutenowe
  5. Konspol Znakomite Parówki Z Piersi Kurczaka
  6. Pikok, Parówki z szynki (Lidl)
  7. Piratki (Lidl)
  8. Kraina Wędlin Nature (Biedronka)
  9. Kraina Wędlin, Głodniaki, parówki z szynki i cielęciny
  10. Pikok Pure (Lidl), Parówki z indyka

Zachęcam Was do przejrzenia całej listy oraz zdjęć tutaj. Będziecie wiedzieć dokładnie czego unikać. Zaskoczeniem są dla mnie produkty Pikok z Lidla. Właśnie Piratki kupowałam wcześniej dzieciom, potem zwykłe parówki z szynki. Okazuje się jednak, że jak najbardziej były one dobrym wyborem. A Wy, jakie parówki kupujecie?

Źródło artykułu: https://czytajsklad.com/parowkinowe/

Podobne artykuły