Jak zrobić zabawkę z butelki dla psa?

Zwierzęta Data publikacji: 02 lutego 2021 / Aktualizacja: 2021-11-22

Psy uwielbiają zabawki, zwłaszcza gdy za rozwiązanie zagadki nagradzane są smaczkiem. W internecie możemy kupić różnego rodzaju zabawki dla naszych pupili, które dozują karmę. Zazwyczaj pies musi wykonać prostą rzecz. W odpowiednim miejscu szturchnąć zabawkę lub wywąchać łakomy kąsek.

Wiadomo jednak, że zabawka taka po prostu kosztuje, a gdy chcemy zapewnić psiakowi rozrywkę na dłużej, warto mieć kilka takich zabawek i stosować je zamiennie, aby pies się nią nie znudził. Dlatego dzisiaj podpowiemy Wam jak zrobić fajną zabawkę dla psa praktycznie za darmo. Pomysłem na to podzielił się użytkownik TikToka adventureswithscout.

Zabawka dozująca karmę dla psa z plastikowych butelek

Zabawka jest niesamowicie prosta. Posiada podstawę z deski,. Następnie dwie pionowe deski stanowią podstawę wałka drewnianego, przez który przełożona jest butelka otworem zrobionym wewnątrz. Butelka nie może opierać się dnem o podstawę.

W środku znajdują się smaczki dla psa, a pies aby wydobyć je z butelki musi trącić je łapą i pyskiem tak by obróciły się do góry nogami. Proste, ale na wideo poniżej zobaczycie ile frajdy sprawia to psiakom :)

@adventureswithscout

Interactive time! ##dogs ##foryoupage ##dogsoftiktok ##playtiime ##fyp

♬ Buttercup – Jack Stauber

Podobne artykuły