Jak zrobić listę zakupów na Messengerze

Bez kategorii Lifestyle Data publikacji: 13 grudnia 2019 / Aktualizacja: 2022-03-28

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami bardzo fajnym sposobem na zrobienie listy zakupów na Messengerze. Nie potrzebujecie do tego żadnych dodatkowych aplikacji. Twoja lista będzie widoczna dla obydwu osób, dlatego możesz ją wysłać do męża. Będzie możliwość zaznaczenia na niej rzeczy, które już są kupione i druga osoba będzie od razu wiedzieć czego brakowało. To bardzo proste.

Lista zakupów w Messengerze

Zrobienie takiej listy jest bardzo proste. Zaczynamy od wybrania osoby, którą ją wyślemy. Może to być nasz mąż, który akurat jedzie po zakupy, a my jesteśmy w domu. Następnie piszemy to co chcemy kupić. Ważne jest to by każdą rzecz wysłać jako nową wiadomość.

Lista jest wysłana i gotowa. Teraz druga osoba, która jest na zakupach przegląda konwersację i wie co kupić. Co ważniejsze może też oznaczyć rzeczy, które już ma w koszyku. Jak to zrobić? To proste.

Wystarczy użyć reakcji. Idealnie pasuje tutaj kciuk w górę, który oznacza ok. Osoba robiąca zakupy wie co już ma i czego jeszcze jej brakuje. Za to druga osoba, która jest w domu, albo w innym sklepie, albo jeszcze w pracy wie czego zabrakło i może te rzeczy dokupić. Nie ma więc konieczności dzwonienia do siebie, dyktowania zakupów, zapamiętywania ich. Wszystko jest cały czas pod ręką.

Podobne artykuły