Jak zrobić kłosa – piękna fryzura krok po kroku

Uroda Data publikacji: 14 kwietnia 2021

Jak zrobić kłosa? Warkocz kłos to bardzo modna fryzura i dzisiaj dowiesz się, jak zrobić ją krok po kroku. W zasadzie istnieją dwa typy kłosów. Jest to bardzo dobry sposób uczesania włosów, gdy chcemy, aby długie włosy nam nie przeszkadzały, a jednocześnie świetnie wyglądały. Kłos będzie świetną opcją na bankiet, ale i też zwykły spacer.

Kłos na wesele to również częsty wybór. Tym bardziej, że mimo tego, iż wygląda skomplikowanie, to jest to bardzo prosta fryzura, którą po kilku próbach bez trudu może zrobić Twoja świadkowa. W weselny kłos możemy dodatkowo wpiąć białe dekoracje, dzięki temu zwykły kłos będzie wyglądał naprawdę efektownie.

Warto umieć go zrobić, gdyż to bardzo uniwersalna fryzura i w zasadzie ponadczasowa. Możecie wykorzystać ją na wiele różnych okazji, gdy nie macie pomysłu co zrobić z włosami. Sprawdzi się również na co dzień czy do pracy.

Jak zrobić kłosa

Najłatwiej jest zrobić fryzurę widząc, jak robią to inni. Dlatego mamy dla Was dwa poradniki wideo, dzięki którym bez trudu nauczycie się robić kłosa.

Jak zrobić kłosa – typ 1

Jak zrobić kłosa – typ 2

Podobne artykuły