Jak szybko zrzucić kilogramy przed ślubem – 10kg w szybkim czasie

Zdrowie Data publikacji: 2017-02-06

Ekspresowy sposób na zrzucenie nawet 10kg wagi w szybkim czasie. Jest to bardzo dobry sposób na zrzucenie kilogramów przed ważnym wydarzeniem jak np. ślub. Dieta jednak taka nie może być stosowana długotrwale i zawsze po niej istnieje ryzyko efektu jo-jo. Musicie mieć to na uwadze!

Utrata to czasochłonny proces, który wymaga od nas poświęcenia, diety oraz ćwiczeń. Tak faktycznie jest, zdrowe odchudzanie wymaga czasu. Aby odchudzać się zdrowo powinniśmy tracić do 1,5kg masy ciała tygodniowo.

Oczywiście zwłaszcza na początku diety zdarzają się szybsze sprinty i można stracić bez większego wysiłku od 3 do 5kg masy ciała. Ale głównie jest to woda, a woda bardzo szybko wraca. Zbyt szybko odchudzanie powoduje również problemy z efektem jo-jo, który w 90% przypadków później się pojawia. Oczywiście to zależy od nas, wystarczy wprowadzić dietę jako swój styl życia aby do takiej sytuacji nie dopuścić. Niestety wiele z nas potem wraca do starych nawyków, a kilogramy wracają i to nawet z nawiązką.

Są też szybkie sposoby na zrzucenie wagi. Głównie odbywa się to kosztem wody w naszym organizmie i też w pewnym stopniu tkanki tłuszczowej. Metody te jednak nie mogą być stosowane długotrwale, a jedynie doraźnie gdy zmusza nas do tego sytuacja. Dzięki temu możemy lepiej wyglądać w ważnym dla nas momencie życia jak np. podczas ślubu. Dlaczego więc by z tego nie skorzystać?

Jak szybko schudnąć do ślubu?

Jeśli próbowałaś już innych sposobów i długotrwała dieta nie przyniosła pożądanych efektów to możesz spróbować tego. Napój ten pomaga spalić tkankę tłuszczową i pozbyć się nadmiaru wody z organizmu (nie oznacza to odwodnienia!). Cały czas podczas stosowania tej kuracji jak i po niej staraj się pić min. 1,5 litra wody dziennie.

Napój, który przygotujemy pomoże zwiększyć metabolizm ciała przez co szybciej będzie on przetwarzał zgromadzony w ciele tłuszcz na energię. Szybszy metabolizm sprawi też szybsze oczyszczanie krwi więc i częstsze oddawanie moczu. Dodatkowo napój wypłukuje z organizmu toksyny, które również odpowiadają za magazynowanie tkanki tłuszczowej i zatrzymywanie wody w organizmie.

Do jego wykonania są potrzebne cztery naturalne składniki, do których należy aloe vera, cytryna, imbir oraz miód. Aloes jest znany ze swoich właściwości leczniczych. Oprócz tego ma wysoką wartość odżywczą i ponad 75 aktywnych witamin oraz minerałów. Jest też dobrym źródłem aminokwasów i kwasów tłuszczowych. Przeciwutleniacze w nim zawarte dodatkowo zwiększają tempo przemiany materii. Cytryna to również jeden z najmocniejszych przeciwutleniaczy. Do tego jest bogatym źródłem witamin i składników odżywczych. Pomaga usuwać z organizmu toksyny i nadmiar wody. Imbir podwyższa temperaturę ciała, a to jednocześnie oznacza szybsze spalanie kalorii. Oprócz tego ma wiele innych dobrych dla zdrowia właściwości jak zwalczanie chorób układu krążenia czy poprawę trawienia i odporności. Na koniec miód, który tutaj pełni rolę słodzika aby napój był smaczniejszy, ale też dostarcza bardzo dużo energii, która jest uwalniana od razu. Przyśpiesza też spalanie tłuszczu i działa pozytywnie na nasz stan zdrowia.

Przepis na napój wspomagający odchudzanie

Skoro już wiemy wszystko o szybkim odchudzaniu i naszym napoju, który pomoże nam osiągnąć ten efekt to teraz należy przejść do jego wykonania.

Składniki

  • aloe vera – 3 łyżeczki
  • sok z cytryny – 1 łyżka
  • imbir w proszku – 1 łyżeczka
  • miód – 1 łyżka

Przygotowanie i stosowanie

Zaczynamy od przygotowania sobie szklanki wody mineralnej. Do niej dodajemy aloes i mieszamy. Następnie resztę składników. Należy dobrze wymieszać i wypić. Pijemy napój codziennie rano na pusty żołądek. przygotowanie jest bardzo proste więc najlepiej jest go przygotowywać rano i od razu wypijać. Koniecznie stań również na wadze aby kontrolować efekty swojej kuracji. Pij go przez 7 dni – 10 dni i jeśli będziesz trzymać się założeń masz szansę zrzucić nawet 10kg.

Pamiętaj, że sam napój nie jest cudotwórcą. Zrezygnuj w tym czasie ze słodzonych produktów, całkowicie odrzuć wszelkie desery, ciastka, batoniki czy słone przekąski. Kawa tylko gorzka, herbata również. Do tego rezygnujemy z panierowanego mięsa, jedynie drób smażony bez panierki na dwóch łyżkach oliwy. Twój talerz powinien składać się z 70% warzyw, 15% białka i 15% węglowodanów. Węglowodanów nie odrzucaj całkowicie, są one nam potrzebne. Nie jedz jednak ich na kolację, tak samo jak owoców. Podczas diety jedz również w regularnych odstępach czasu, bardzo mocno staraj się tego trzymać. Warto jeść dużo jajek oraz błonnika. One sprawią, że nie będziesz czuła się głodna. Zaopatrz się również w jakiś kompleks witamin, bo sporo z nich będziesz wypłukiwać z organizmu wraz z wodą więc warto je uzupełniać. Wstrzymaj się również od alkoholu. Jeśli masz jakieś problemy ze zdrowiem, nie stosuj tej diety.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły