Jak przyśpieszyć wzrost włosów – przepis na DOMOWY ŚRODEK przyśpieszający porost włosów

Uroda Data publikacji: 23 czerwca 2018

Jest wiele powodów, dla których chcielibyśmy przyśpieszyć porost włosów. Czasami chcemy zamaskować ubytki. W innym przypadku może to być podyktowane przygotowaniami do specjalnej okazji i wymarzonej fryzury, którą na nią przygotujemy. Dzisiaj podpowiemy Wam jak stymulować porost włosów i sprawić aby były zdrowe.

Domowy środek na porost włosów

Nasze serum będzie składało się z kilku składników, które przyśpieszają porost włosów. Jest  to olej rycynowy, który poprawia kręcenie krwi przy samych cebulkach włosowych. Ma również właściwości odżywcze dla włosów. Wykorzystamy również olej kokosowy, który wnika głeboko w korzenie włosów odżywiając je i wzmacniając. Kolejnym olejkiem będzie olejek z rozmarynu, który przyśpiesza porost włosów i zapobiega siwieniu.

Składniki

  • 1/2 szklanki oleju rycynowego
  • 1/2 szklanki oleju kokosowego
  • 10 kropli olejku z rozmarynu

Po wymieszaniu tych składników powstanie mieszanka, którą należy wmasować w skórę głowy przez ok. 3 minuty. Następnie zostawiamy ją na godzinę, a gdy jest to możliwe nawet na całą noc. Po określonym czasie włosy myjemy normalnie za pomocą szamponu, którego używamy. Wykorzystuj ją da razy w tygodniu i przechowuj w ciemnym miejscu.

Źródło artykułu: https://beautytips4her.com/hair-growth-serum/

Podobne artykuły