Firanki, zazdrostki… – zadbaj o ten akcent przed świętami!

Wnętrza Data publikacji: 02 listopada 2020

Firanki, zasłony, zazdrostki – to tylko ułamek spośród ozdób okiennych, które nie tylko stanowią element dekoracyjny, ale również zapewniają prywatność. Nadchodzące święta to dobra okazja do zmiany firan, aby podkreślić niepowtarzalny klimat, oczarować bliskich i zmienić aranżację wnętrza. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastką gładkich, klasycznych firan czy może kolorowych i wzorzystych – zbliżające się święta są dobrą okazją do wprowadzenia zmian i unowocześnienia niskim kosztem.

  1. Czym są zazdrostki i jak je upinać?
  2. Firanki pod wymiar ozdobią Twoje wnętrze
  3. Zadbaj o wystrój swojego domu

Czym są zazdrostki i jak je upinać?

To szczególny typ firanek do kuchni, które spełniają dwie funkcje. Po pierwsze – ozdabiają wystrój okna, a po drugie – skutecznie chronią wnętrze pomieszczenia przez wzrokiem przechodzących osób. Jeśli zatem szukasz firanki do kuchnii zależy Ci na szerokim wyborze zarówno kolorów, jak i wzorów – wówczas warto przejrzeć stronę sprawdzonego producenta, np. kasandra.com.pl. Dzięki różnorodnej ofercie sklepu szybko znajdziesz interesujący Cię model, który uświetni wystrój zarówno minimalistycznego mieszkania, jak i tego bardziej wyszukanego. Jeżeli szukasz klasycznej, białej zazdrostki lub kolorowej i wzorzystej – z pewnością znajdziesz coś dla siebie, co dopełni wystrój Twojej kuchni.

Podczas upinania pamiętaj także o doborze fałdowania do wybranego przez Ciebie wzoru – gładkie lub nieskomplikowane wzory będą elegancko prezentować się w oknie jeśli nie będą mocno pofałdowane, z kolei kolorowe modele straciłyby dużo w przypadku takiego upięcia.

Firanki pod wymiar ozdobią Twoje wnętrze

Jeżeli masz upatrzony wzór firanki świątecznej lub standardowej firany całorocznej – w poszukiwaniu najlepszego dla siebie wariantu sprawdź także, czy masz możliwość zamówienia firanki pod wymiar. Dzięki temu zyskasz czas i po otrzymaniu towaru nie będziesz musiała zanosić go do krawcowej, aby zajęła się przygotowaniem dla Ciebie poprawek i dostosowaniem firany do Twoich okien. Takie spersonalizowane zamówienie pozwoli Ci już po rozpakowaniu zająć się upinaniem Twoich firan lub zasłon.

firanki świąteczne

Zadbaj o wystrój swojego domu 

Jeśli decydujesz się na okolicznościową zmianę wystroju Twojego domu lub mieszkania – sięgnij także po nowe obrusy i zasłony. Każda okazja do celebracji jest dobra do tego, aby zapewnić sobie odrobinę luksusu i do otaczania się pięknymi dodatkami, które nadadzą domowego charakteru. Firanki ozdobią ramę Twojego mieszkania – zadbaj też o pozostałe akcesoria.

Podobne artykuły