10 fajnych gadżetów z internetu, które musisz zobaczyć

Gadżety Data publikacji: 11 września 2017

1. Śmieszne okulary z rurką do picia

Śmieszne okulary z rurką do picia to świetny pomysł na imprezowy gadżet zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zaskocz wszystkich na imprezie! :)

Kup tutaj

2. Fartuch do golenia się przed lustrem

Każdy facet wie jakim problemem jest strzyżenie brody przed lustrem. Włosy spadają na umywalkę i po wszystkim musimy ją wyczyścić. Wystarczy jednak mieć taki fartuch.

Kup tutaj

3. Forma do pieczenia, której możesz nadać dowolny kształt (4 sztuki)

Forma do pieczenia, z której możesz zrobić dowolny kształt. Świetnie nadaje się do pieczenia spodów do tortów i tworzenia niesamowitych kształtów :)

Kup tutaj

4. Wałek do wzorów z ciasta

Świetny pomysł na to by szybko zrobić bardzo fajne ciastka. Dzięki temu wałkowi zrobisz bardzo ciekawy wzór bez większego wysiłku :)

Kup tutaj

5. Foremka do robienia żelków w kształcie misiów

Kto z nas nie uwielbiał żelków w kształcie misiów. Tak zwane gumisie to świetna przekąska dla dzieci, ale czy ich skład jest na pewno dla nich dobry? Dlatego teraz możesz je zrobić sama wykorzystując tę foremkę.

Kup tutaj

6. Uniwersalna miseczka antygrawitacyjna dla dziecka

Miseczka bardzo dobrze sprawdza się w samochodzie, ale również przy każdej innej okazji. Nasyp dziecku do niej ulubionych przekąsek i miej pewność, że na pewno nie wysypie ich na tapicerkę auta czy do wózka.

Kup tutaj

7. Filtr do odpływu zatrzymujący włosy

Bardzo praktyczny filtr, który zatrzymuje włosy. Wtedy wystarczy go wyjąć, oczyścić i umieścić w odpływie ponownie. Dość zapchanych odpływów i udrażniania rur. Zadbaj o nie stosując ten prosty filtr zatrzymujący włosy pod prysznicem, w wannie czy w zlewie.

Kup tutaj

8. Sylikonowa zatyczka do butelek (piwo, wino, szampan)

Świetny gadżet, który przyda się w każdym domu. Jeśli nie chcesz na raz wypić całego napoju, a jednocześnie nie chcesz by bąbelki z niego uleciały to wykorzystaj tą sprytną sylikonową nakrętkę.

Kup teraz

9. Cyfrowy budzik z tabliczką do pisania

Cyfrowy budzik, na którym możesz pozostawiać wiadomość dla swojej drugiej połowy :)

Kup teraz

10. Praktyczny dozownik na pastę do zębów

Dzięi temu dozownikowi bez problemu wyciśniesz pastę do zębów do samego końca. Praktyczna przyssawka sprawia, że możesz go zamocować w każdym miejscu łazienki bez ingerencji w ściany.

Kup teraz

Podobne artykuły