12 marca 2019

Dzięki tej maseczce usuniesz bezboleśnie włoski w intymnych miejscach

Zastanawiasz się jak usunąć włoski w miejscach intymnych bez bólu? Oto przepis na maseczkę, którą wystarczy zastosować kilkukrotnie w danym miejscu aby pozbyć się włosków. Dzięki temu Twoje ciało będzie wyglądać idealnie bez podrażnień po goleniu czy bolesnej depilacji woskiem. Wypróbuj ten sposób jeśli jeszcze nigdy go nie stosowałaś! :)

Jak bezboleśnie usunąć włoski w miejscach intymnych

Włosy w miejscach intymnych to całkowicie normalna rzecz, która sygnalizuje dojrzałość płciową osoby. Ze względów estetycznych wiele z nas po prostu je usuwa, ale mają one swoje funkcje. Główną funkcją włosów łonowych jest ochrona narządów płciowych, które chronią je przed infekcjami z zewnątrz. Mimo wszystko dzisiaj wydają się one zbędne tym bardziej, że długie i gęste włosy w tym miejscu mogą tworzyć środowisko dobre do rozwoju bakterii. Gdy zachowujemy odpowiednią higienę miejsc intymnych stają się one zbędne.

Aby je usunąć możemy zastosować prostą w przygotowaniu maseczkę, którą wystarczy kilkukrotnie zastosować. Jedyny problem to taki, że maseczkę zostawiamy na noc dlatego warto użyć jakiejś starej zniszczonej bielizny. Rano ją zmywamy i po 1-2 dniach ponawiamy zabieg. Już po 2-3 zabiegach zobaczysz, że włoski stają się rzadsze, a później ostatecznie znikają i efekt skuteczny jest na długo.

Składniki

  • 200 ml wody
  • 1 łyżeczka sody oczyszczonej

Wodę zagotuj, a później dodaj do niej sody i wymieszaj. Gdy powstanie pasta i nie będzie już gorąca nałóż ją za pomocą wacika na włoski. Pozostaw ją tak na noc i rano dokładnie umyj to miejsce.