Dodaj to do swojej kawy, za dzięki temu zaczniesz chudnąć!

Zdrowie Data publikacji: 04 grudnia 2018

Dzisiaj mamy dla Was przepis na Bulletproof Coffee. Może słyszeliście już o niej? Ta kawa z dodatkiem masła pozwoli Ci szybciej schudnąć. Jeśli chcecie dowiedzieć się w jaki sposób, zapraszamy do przeczytania tego artykułu.

Przepis na bulletproof coffee

Kawa sama w sobie ma już właściwości odchudzające, dzieje się tak dzięki zawartości kofeiny. Stymuluje ona proces spalania tkanki tłuszczowej przyśpieszają metabolizm. Hamuje również apetyt, ale na krótko. Dlatego warto o tym pamiętać i lepiej nie pić ją na długo przed posiłkiem, bo będziemy zachęca to wtedy do podjadania. Bulletproof coffee to kawa kuloodporna, tak nazwa brzmi po przetłumaczeniu na język polski. Wymyślił ją Dave Asprey, który twierdzi, że kawa ta usprawnia prace mózgu, poprawia koncentrację oraz również pomaga schudnąć.

Połączenie kawy z tłuszczem daje energię i ogranicza apetyt. Badania dowodzą, że większa podaż tłuszczu przy ograniczeniu węglowodanów zmniejsza apetyt. Dlatego kawę taką należy wypić zamiast śniadania, a nie do niego. Często z kawy tej korzystają biegacze, aby zapewnić sobie energię, a jednocześnie przyśpieszyć spalanie tkanki tłuszczowej podczas treningu.

Przygotowanie tej kawy jest proste. Zaparz kawę, a następnie dodaj do niej łyżkę masła. Wystarczy wymieszać aby masło się rozpuściło i możemy wypić naszą kuloodporną kawę.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły