Dlaczego warto kupić ekspres Delonghi Perfetto?

Gadżety Data publikacji: 05 listopada 2021

Dla miłośników kawy zakup profesjonalnego ekspresu do kawy jest rzeczą obowiązkową. Jaki jednak ekspres zakupić, aby nie czuć się rozczarowanym? Przodującą marką w tej dziedzinie jest Delonghi, które cieszy się wśród ludzi dużą popularnością oraz uznaniem. Co jednak sprawia, że ekspresy do kawy Delonghi są tak cenione i dlaczego warto taki ekspres kupić? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Historia marki Delonghi

Delonghi to włoska marka, która została stworzona w 1902 roku. Jej właścicielem jest Giuseppe De’Longhi, od którego nazwiska wzięła się nazwa owej marki. Delonghi to nie tylko ekspresy do kawy, gdyż firma specjalizuje się również w produkowaniu różnego rodzaju kuchennego sprzętu takiego jak: czajniki elektryczne, grille elektryczne czy też tostery. Kojarzona jest jednak głównie z ekspresów do kawy, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością. To dzięki ich produkcji firma odniosła sukces i pojawiła się na światowym rynku w zaledwie kilka lat po założeniu. Obecnie firma Delonghi produkuje swoje produkty do aż 140 krajów, w tym również do Polski. Łączą ona ze sobą pasję z elegancją oraz unikalnym designem.

Dlaczego warto kupić ekspres do kawy Delonghi?

Osoby, które pytają, jaki ekspres do kawy powinni kupić, często słyszą odpowiedź: Delonghi. Dlaczego jednak warto postawić na urządzenie tej marki? Przede wszystkim dlatego, że wszystkie ekspresy do kawy Delonghi cechują się bardzo wysoką jakością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Każdy ekspres tej marki ma wbudowany stalowy młynek żarnowy z 13-poziomową regulacją stopnia zmielenia. Takie rozwiązanie zapewnia całkowitą personalizację w zakresie mielenia ziaren i sprawia, że możliwe jest zaparzenie idealnej kawy z różnych odmian ziaren. Ekspresy do kawy Delonghi posiadają dodatkowo wiele różnych funkcji i systemów, które mają dać użytkownikowi możliwość stworzenia kawy, która będzie perfekcyjnie wpasowywała się w jego preferencje.

Jednym z udogodnień, jakie oferują ekspresy tej marki, jest specjalny system spieniania mleka. Poza tym automatyczne ekspresy do kawy Delonghi wyposażone są w funkcje czyszczenia i odkamieniania, a samo czyszczenie i odkamienianie ekspresu dzieje się automatycznie. Dzięki temu nie trzeba martwić się samodzielnym wykonaniem tych czynności i mieć więcej czasu na delektowanie się ulubioną kawą. Ekspresy do kawy Delonghi warto kupić także ze względu na ich nietuzinkowy design, który wyróżnia się nowoczesnością oraz minimalizmem. Wszystko, co najlepsze w ekspresach do kawy tej marki, oddaje reklama Delonghi Perfetto, w której zagrał słynny, amerykański aktor Brad Pitt. To pierwsza międzynarodowa kampania tej marki, której wyreżyserowaniem zajął się Damien Chazelle.

Dobrym i sprawdzonym rozwiązaniem jest również ekspres do kawy Philips. Owa marka w przeszłości już wielokrotnie udowodniła, że potrafi tworzyć urządzenia do parzenia kawy, które cechują się niezawodnością oraz stanowią gwarancję zaawansowanej technologii.

Unikalny design i wysoka jakość

Warto postawić na ekspresy do kawy Delonghi, gdyż wyróżniają się one wysoką jakością oraz unikalnym designem. Stworzone zostały one z pasji przez włoską markę Delonghi, która działa na rynku już od 100 lat. Zebrane przez ten czas doświadczenie sprawia, że są oni w stanie tworzyć perfekcyjnie wykonane urządzenia, które łączą ze sobą tradycję z nowoczesnością.

Podobne artykuły