Dlaczego twój sąsiad ma tapety trójwymiarowe, a ty nie?

Dekoracje Data publikacji: 11 kwietnia 2023

Jeśli zastanawiasz się nad remontem mieszkania lub domu, to warto przeczytać ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się o jeszcze jednym argumencie za rozpoczęciem remontu już w najbliższym miesiącu. W tym artykule poznasz świetny sposób dekoracji twojego salonu – tapetę 3D. Co więcej, poznasz aktualne trendy w trójwymiarowych tapetach i miejsce, gdzie możesz kupić tapetę w przystępnej cenie.

  1. Dlaczego tapeta do salonu 3D to dobry pomysł projektantów wnętrz?
  2. Jakie tapety przestrzenne będą idealne do twojego salonu?
  3. Gdzie warto kupić tapety trójwymiarowe?

Dlaczego tapeta do salonu 3D to dobry pomysł projektantów wnętrz?

Wielu projektantów wnętrz doceniło tapety ścienne 3D i poleca je swoim klientom. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, które z pewnością będą również zauważalne przez użytkowników tapety 3D. Oto niektóre z nich:

– Tapety 3D to szybki sposób, aby uzyskać niebanalny efekt wizualny, który jest już zauważalny zaraz po przyklejeniu tapety na ścianę. Cały montaż trwa dosłownie do jednej godziny.

– Tapety 3D na ścianę nie są drogim rozwiązaniem, dlatego coraz więcej klientów wybiera ten pomysł na dekorację nowoczesnych wnętrz.

– Podczas zakupu fototapety 3D klient ma duży wybór wzorów, motywów, kolorystyki, a także znanych postaci ze świata sportu i muzyki. Każdy producent fototapet gwarantuje, że posiada asortyment dla każdego klienta.

– Fototapety 3D to oryginalny design, który zachwyci każdego domownika, jak i również gości. Warto zwrócić uwagę na geometryczne wzory w różnych odcieniach, które tworzą iluzję optyczną nawet w niewielkich pomieszczeniach.

– Tapety 3D do salonu są dostępne w różnych rozmiarach od 100 do 400 cm x od 70 do 280 cm – każdy klient może zakupić fototapetę, która będzie pasowała do rozmiaru jego ścian.

– Tapety 3D pomogą w aranżacji każdego pomieszczenia – najpopularniejszymi miejscami, gdzie możemy znaleźć tapety 3D, są salon, pokój dziecięcy, a także kuchnia.

Więcej informacji na temat zalet fototapety 3D możesz znaleźć pod tym linkiem: domstyle.pl/fototapety/fototapety-3d.

Jakie tapety przestrzenne będą idealne do twojego salonu?

Jest wiele modeli dedykowanych do salonu. Najpopularniejsze są fototapety przestrzenne, dzięki którym możemy uzyskać niesamowity efekt. Wiele z nich również powiększa wizualnie nasze pomieszczenie, dlatego takie rozwiązanie jest często stosowane w małych mieszkaniach. Jest wiele motywów fototapet, które mogą podkreślić zainteresowania oraz marzenia właścicieli mieszkania, np. fototapeta z rajską plażą lub z saksofonem dla muzyka.

Gdzie warto kupić tapety trójwymiarowe?

Jest wiele sklepów, które oferują tapety 3D. Jednak najpopularniejszym miejscem, w którym możemy zakupić tapety 3D do wnętrz, jest sklep internetowy. Dlaczego właśnie sklep internetowy jest najlepszym miejscem? Oto kilka zalet kupowania fototapety przez internet:

– ogromny wybór fototapet – jest to jedna z najważniejszych zalet kupowania przez internet. W katalogu każdego sklepu internetowego możemy znaleźć kilkaset różnych fototapet. Co więcej, jeśli nie znajdziemy swojego idealnego zdjęcia, możemy załadować swoje.

– atrakcyjne ceny – fototapety nie są drogimi rozwiązaniami, a zakup fototapety przez internet tym bardziej nie wiąże się z dużymi kosztami. Co więcej, przy zakupie fototapety, kupujący zazwyczaj otrzymują przesyłkę gratis lub w niskiej cenie.

– Szybka realizacja zamówienia – większość sklepów internetowych oferujących fototapety wysyła je do klienta w ciągu 24 godzin roboczych od momentu złożenia zamówienia i jego opłacenia.

Podobne artykuły