Dlaczego w sklepach zabrakło KINDER NIESPODZIANEK?

Kategoria: Lifestyle
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2017-06-30

Wielu rodziców zauważyło, że w sklepach od jakiegoś czasu zaczyna brakować Kinder Niespodzianek? Jeśli Twoje dziecko również uwielbia ten przysmak i nie możesz go nigdzie znaleźć to warto wiedzieć dlaczego.

Brak Kinder Niespodzianek w sklepach

Sytuacja ta nie jest niczym nowym, tak dzieje się co roku w okresie letnim. Jak tłumaczy pracownik jednego z marketów, dzieję się tak dlatego, że wysokie temperatury sprawiają, że jajka po prostu zaczynają się rozpływać. Zawarta w nich czekolada zaczyna się topić. Dlatego firma Kinder na okres letni wprowadza do swojej oferty zamiennik, którym jest Kinder Joy.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Jeśli otworzycie Kinder Joy zauważycie, że jest ono oddzielone sreberkiem, a nadzienie i smaczne kuleczki znajdują się również w oddzielnej przegrodzie. Dzięki temu przekąskę tą można zjeść swobodnie nawet w upały dzięki dołączonej do niej łyżeczce.

Gdzie kupić Kinder Niespodzianki latem?

Odpowiedź nie jest jednoznaczna, nowe partie nie napływają więc wszystkie jeszcze dostępne jajeczka pochodzą po prostu z zapasów magazynowych. Oczywiście ich data przydatności jest długa więc nie trzeba się tym martwić. Jeśli chodzi jednak o dostępność to nie ma żadnego kryterium. W jednym sklepie mogło jeszcze trochę się uchować, w innym nie będzie ich już w ogóle.

Najczęściej damy radę spotkać je jeszcze w małych sklepach gdzie nie ma aż tak dużego ruchu. W marketach Kinder Niespodzianki zazwyczaj schodzą szybko, a gdy mamy zauważają, że zaczyna ich brakować zaczynają robić zapasy dla swoich dzieci.

Źródło zdjęcia: http://www.kinder.pl/pl/

Podobne artykuły