
Gdy golisz swoje ciało, niezależnie od miejsca to zwróć uwagę na to aby nie robić tego pod włos. Golić powinno się zawsze z kierunkiem rośnięcia włosa. Jesteście ciekawe dlaczego?
Golenie pod włos podrażnia mieszki włosowe i powoduje stany zapalne. Zwłaszcza podczas golenia miejsc intymnych. Potem mamy problemy z bolącymi krosteczkami, które pojawiają się w miejscu golenia.
Zobacz również: Jak pozbyć się krostek po goleniu miejsc intymnych
Golenie pod włos powoduje również wrastanie się włosków co jest bolesne i również powoduje stan zapalny skóry. Zawsze po goleniu warto też użyć kremu z hydrokortyzonem, dzięki, któremu krotki się nie pojawią.





