Masz często gości i nie duże mieszkanie? Taka kanapa na pewno by Ci się przydała

Lifestyle Data publikacji: 09 marca 2018 / Aktualizacja: 2024-02-19

Bardzo podobają mi się pomysły na umeblowanie salonu w postaci wielofunkcyjnych mebli. Ta kanapa jest rozkładana – nic nowego pomyślicie. Ciekawostką jest jednak to w jaki sposób się rozkłada. Dzięki temu nie zajmuje dużo miejsca i po rozłożeniu zajmuje nadal tyle samo podłogi co wcześniej.

Kanapa i łóżko piętrowe w jednym

Kanapa ta rozkłada się w piętrowe łóżko. Ma nawet drabinkę, która ułatwia wchodzenie na górę oraz barierkę, która ochroni nas przed upadkiem. To wszystko zamknięte jest w jednym praktycznym mebli.

Co ciekawe rozłożenie i złożenie jej zajmuje kilka sekund i trzeba przyznać, że na filmie wygląda to na bardzo proste. Możecie go zobaczyć na końcu tego artykułu.

Pozostaje pytanie, ile taka przyjemność kosztuje? Nie jest to produkt z Polski, a pochodzący z Włoch. Niestety producent nie podaje na stronie ceny, a każe do siebie dzwonić w celu stworzenia wyceny. Postanowiliśmy więc poszukać produktu o podobnych założeniach na naszym rynku.

Sofa i łóżko piętrowe w jednym

Udało nam się znaleźć produkt, który rónież wygląda na import z Włoch. Jest to sofa „DUO SOFA”, która kosztowała ok. 7 500 zł. Jeśli szukacie takiego rozwiązania można znaleźć je na allegro wpisując 'łóżko piętrowe z sofą” lub „duo sofa”.

Mebel wygląda na dośc wytrzymały. Ma ramę z metalu i listwy z drewna bukowego. Dostępność takiego rozwiązania nie jest jednak zbyt szeroka, na pewno kwestią zaporową jest cena. Jeśli jednak ona Was nie wystraszy to jest to ciekawa alternatywa do małego salonu, który jednocześnie może stać się przestrzenią sypialnianą np. podczas wizyty gości. Zobacz również jak urządzić nowoczesną sypialnię.

Podobne artykuły