Czego nie dawać mamie na Dzień Matki?

Kategoria: Lifestyle
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2018-05-23

Podejdziemy do tematu trochę inaczej i zamiast proponować pomysły na prezenty na Dzień Mamy powiemy czego lepiej nie kupować. Tak naprawdę każda mama będzie ucieszona z prezentu bo to znaczy, że o niej pamiętaliśmy. Ale czy będzie z niego zadowolona? Czy będzie go używać czy może trafi on do szafki gdzie przeleży kolejny rok nieużywany?

Czego lepiej nie kupować na Dzień Mamy

Perfumy to świetny prezent, ale nie dajcie się zwieść okazjom. Perfumerie będą teraz mocno przeceniać produkty, które nie schodzą liczą na to, że rozejdą się na prezenty. Jednak takie wody perfumowane nie będą zbyt trwałym zapachem. Jeśli nie możemy kupić prawdziwych perfum gdyż są za drogie to lepiej zrezygnować z tego rodzaju prezentu. Oprócz tego musimy jeszcze wiedzieć z jakim zapachem trafić.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Jeśli chcecie wiedzieć czym różnią się perfumy od wody toaletowej i wody perfumowanej to zapraszamy do tego artykułu.

Użyteczne gadżety to kolejny prezent, który może być nietrafiony. To, że my mamy mop parowy nie znaczy, że nasza mama również chciałaby z niego korzystać przyzwyczajona do swoich starych nawyków. Dlatego jeśli chcemy sprawić mamie coś nowoczesnego co ułatwi jej życie niech sama wybierze. Jak to zrobić? Po prostu wręczyć można bon upominkowy do jakiegoś dużego sklepu. Wtedy pieniądze wyda na co ma ochotę i na pewno będzie zadowolona z tego co kupi. Jednak pamiętaj by mimo to wręczyć piękne kwiaty i wymyślić fajną historyjkę do kupony. Przecież nie chcesz aby odebrało to jako pomysł typu „nie wiem co Ci kupić”.

Prezenty z sugestią to podarunki, których raczej zawsze powinniśmy unikać bez względu na okazję i osobę. Ktoś może mieć lekką nawagę, ale karnet na siłownię w ramach prezentu na pewno nie będzie miły. Mama może mieć problem z kobiecym wąsikiem, ale gdy dostanie w prezencie voucher na jego usuniecie może to podkopać jej samoocenę mimo iż dostała go od swojego dziecka. Dlatego starajmy się tego nie robić, a jeśli już chcemy rozwiązać taki problem naszej mamy np. kobiecy wąsik to kupmy jej voucher do salonu piękności, a z pewnością wykorzysta go również by ten problem rozwiązać.

Kosmetyki, no chyba, że są bardzo uniwersalne. Jeśli jednak planujemy kupić mamie krem na zmarszczki czy do pielęgnacji cery dojrzałej to zastanówmy się czy aby na pewno z tej miłej okazji chcemy przypomnieć mamie ile ma lat.

Przybory do sprzątania, co z tego, że całe życie mama sprzątała dom. Dobrze wie, że ten obowiązek leży na jej barkach, a wręczanie jej super obrotowego mopa, który jej to ułatwi wcale nie jest świetnym pomysłem. To dzień, w którym mama powinna się poczuć wyjątkowo i oderwać od ponurej rzeczywistości jaka by nie była.

Akcesoria do gotowania. To samo dotyczy gotowania. Nie kupuj ich swojej mamie. Być może wspominała, że gdzieś był taki fajny robot kuchenny, ale to nie okazja by teraz jej to sprezentować. Będą jeszcze inne okazje w roku gdzie taki prezent nie będzie niestosowny.

Darmowe badania to pomysł, który wielu się wydaje bardzo dobry. Oczywiście dbanie o zdrowie mamy to istotna rzecz, ale taką rzecz można wręczyć bez okazji.

Podobne artykuły