Czarne Lustro Bandersnatch – jaki jest numer telefonu do Doktor Haynes

Lifestyle Data publikacji: 01 stycznia 2019

Czarne Lustro Bandersnatch to produkcja Netflixa, która w ostatnich dniach jest na ustach wszystkich, którzy interesują się tą platformą i oglądają tam filmy. Wyjątkowość tego filmu polega na tym, że sami w decydujących momentach podejmujemy jedną z dwóch możliwych decyzji co zmienia ciąg dalszych wydarzeń. Dlatego mamy wpływ na to co dzieje się w filmie, w zależności od tego jakich wyborów dokonamy film będzie wyglądał inaczej. To sprawia, że tak naprawdę za każdym razem obejrzymy trochę inną wersję historii.

Czarne Lustro Bandersnatch numer do Doktor Haynes

Oglądając Bandersnatch ze znajomymi (to naprawdę ciekawa zabawa) zauważyłam, że w scenie, w której należy podać numer do Doktor Haynes wiele osób nie potrafi go rozszyfrować. Jest on ukryty w dialogi i brzmi 20541. Oczywiście jeśli podamy zły numer również popchniemy wątek do przodu, ale za to wiele osób nie odkryje drugiej nitki historii. Dlatego jeśli będziecie na tym momencie warto choć raz podać prawidłowy numer.

Jeśli Bandersnatcha jeszcze nie oglądaliście to zachęcam Was do wypróbowania tego filmu bo jest to coś ciekawego i nowego. Wiele osób wciągnęło się w niego na tyle, że powstały grupki fanów, które próbują odkryć wszystkie ścieżki zakończenia tego interaktywnego filmu i opisują cała historię oraz jakie konsekwencje na nowe wątki mają podjęte przez nas wybory podczas filmu.

Sam film ma wiele zakończeń, odkryjesz je jeśli będziesz do niego wracać i odkrywać nowe historie zmieniając swoje wybory. Według Netflixa film ma pięć zakończeń, chociaż niektórzy twierdzą, że jest ich więcej.

Twórcy filmu ukryli również easter egg, którym był zakodowany w dźwięku link do strony Tuckersoft. Jeśli obejrzycie film będziecie wiedzieć czym jest ta firma :) Na razie nie chcemy Wam psuć zabawy.

Podobne artykuły