Co warto obejrzeć na Netflix na koniec września?

Lifestyle Data publikacji: 24 września 2020

Nie mam czasu na oglądanie telewizji, dlatego chętnie korzystam z serwisów streamingowych takich jak Netflix. Sama mogę wybrać na co mam ochotę i kiedy to obejrzę. Gdy przerwę film mogę dokończyć go w innym czasie. Jest to bardzo wygodne i można znaleźć tam wiele ciekawych filmów.

Często jednak mam problem, aby znaleźć coś co chcę obejrzeć. Skoro już mam trochę czasu to nie chciałabym tracić go na coś co okaże się być nieciekawe.

Dlatego często korzystam z poleceń znajomych, którzy również korzystają z Netflixa. Pomyślałam więc, że fajnym pomysłem będzie podzielenie się z Wami tym co ostatnio oglądałam. Będą to tylko filmy, które mi się spodobały. Mam nadzieję, że moje rekomendacje również Wam przypadną do gustu. Przy każdym filmie zamieszczę zwiastun z YouTube, abyście mogli się szybko przekonać czy to coś dla Was.

Dylemat Społeczny

Film ten pokazuje jak działają Social Media, a wypowiadają się w nim osoby, które uczestniczyły w tworzeniu tego z czego dzisiaj korzystamy np. Facebooka. Jest to ciekawe i pokazuje w jakie pułapki nieświadomie dajemy się złapać. Polecam go jednak szczególnie osobom, które mają dzieci, a dzieci te zaczynają korzystać też z mediów społecznościowych. Naprawdę otwiera oczy.

Enola Holmes

Jeśli lubicie kryminały to ten z pewnością Wam się spodoba. Enola jest siostrą Sherlocka i Mycrofta Holmesa. Historia jest naprawdę ciekawa i zaskakująca. Fajny kawałek rozrywki, który nie nudzi się podczas oglądania.

After Life

To serial, który ostatnio obejrzałam. Jest on o dziennikarzu w małej lokalnej gazecie, który stracił żonę chorującą na raka. Pokazuje jak radzi sobie z tą stratą. Jednocześnie przytłaczający, a z drugiej strony zabawny. Ostatecznie jednak dający nadzieję i pokazujący, że warto iść dalej. Jest trochę smutku i łez, ale też uśmiechu i ukojenia. Myślę, że warto obejrzeć, zwłaszcza gdy kogoś się straciło.

Teoria wszystkiego

Nie jest to nowy film i już go oglądałam. Ale ostatnio pojawił się na Netflix. Opowiada ona historię Stephena Hawkinga. Niesamowity intelekt w starciu z chorobą, która odbiera mu władzę nad własnym ciałem. W tle cierpiąca rodzina i miłość, która przekracza granice. Warto obejrzeć.

Diabeł wcielony

Thirller, który trzyma w napięciu. Pokazuje jak zmienia człowieka zło, które go otacza i do czego jest zdolny posunąć się, by chronić tych, których uważa za bliskich. Powojenny świat, w którym przyszło mu dorastać jest brutalny i obślizgły. Ciekawy film i osobiście obejrzałam go jednym tchem.

Milion sposobów jak zginąć na dzikim zachodzie

To jest komedia osadzona w westernowych klimatach. Obejrzałam ją bo lubię Charlize Theron. Jest lekka, można się pośmiać i odprężyć. Nie liczcie jednak na humor wysokich lotów. Bardziej na sprośne żarty :) Jednak lista ta wydała mi się trochę ciężka i na koniec postanowiłam wrzucić coś lżejszego.

Podobne artykuły