Chcesz szybko zrzucić 2kg? Zrób to!

Zdrowie Data publikacji: 12 grudnia 2019

Jest kilka kroków, dzięki którym możesz bardzo łatwo schudnąć. Dlatego dzisiaj podpowiemy Wam je. To tylko kilka punktów, bez zbędnego rozpisywania się. Jest to kilka rad, które zapisz sobie na swojej liście, powieś je na lodówce i zacznij się ich trzymać.

Jeśli to zrobisz zaczniesz chudnąć i szybko zauważysz efekty swojej przemiany. To naprawdę proste. Zastosuj się do tych ośmiu rad. Bez zbędnego owijania w bawełnę i czytania długich artykułów. Tylko to co najistotniejsze :)

  1. Prze każdym posiłkiem pij szklankę wody
  2. Zrezygnuj z cukru
  3. Używaj mniej soli
  4. Nie pij alkoholu
  5. Ostatni posiłek jedz 2h przed snem
  6. Jedz regularnie w ciągu dnia co 3 godziny o tych samych porach
  7. Jedz mniejsze porcje niż obecnie, ale za to częściej
  8. Ogranicz ilość spożywanego tłuszczu, dotyczy też sposobu przygotowania posiłków (warzywa gotowane zamiast smażonych na patelni etc.)

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły