Budowa hal tenisowych i nie tylko

Kategoria: Porady
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2022-11-24

Ze względu na klimat, w którym żyjemy, w okresie jesienno-zimowym zmuszeni jesteśmy korzystać z zadaszenia. Nie każdy sport dla się uprawiać na świeżym powietrzu przez cały rok. Zmienne warunki atmosferyczne mogą negatywnie wpływać na jakość treningu bądź meczu. By temu zaradzić konieczna może okazać się budowa hal. To rozwiązanie sprawdzi się nie tylko w sporcie, lecz także podczas organizowania przeróżnych eventów. Co więcej, w niektórych przypadkach zadaszenie przydaje się cały rok, np. w przemyśle. 

Jaką firmę wybrać do stworzenia hali?

Podstawowym kryterium podczas wyboru, powinno być wieloletnie doświadczenie firmy. Nikt nie staje się specjalistą z dnia na dzień. Kolejnym aspektem jest elastyczne podejście do klienta, dzięki czemu nasz projekt będzie odpowiednio dopasowany do naszych potrzeb. Wybierajmy firmy, których oferta jest atrakcyjna cenowo oraz ceniona przez klientów. Zwróćmy uwagę na poprzednie realizacje, które mogą być dla nas idealną wskazówką. 

Budowa hal tenisowych z firmą Tenistal

Przy tworzeniu hali tenisowej możemy zdecydować się między innymi na trzy rozwiązania. Pierwszym z nich jest hala pneumatyczna, która charakteryzuje się wytrzymałością oraz stabilnością, a co najważniejsze bezpieczeństwem. Co ciekawe ten typ hali można zamontować na istniejącym już podłożu, a to wpłynie na zmniejszenie czasu oraz kosztów realizacji. Drugą możliwością jest budowa hal ze stalowych łuków, które posiadają rozsuwane boki w formie żaluzji. Ten typ projektu również posiada możliwość montażu na dowolnym podłożu. Trzecią opcją jest hala stworzona z konstrukcji drewnianych, które są klejone warstwowo. Drewniana konstrukcja wpływa na lekkość i trwałość budowli, a także na dobrą izolację termiczną. 

Zaobserwuj nas na Facebooku

Hale przemysłowe – co musisz wiedzieć?

Jak dobrać odpowiednią halę przemysłową do naszych potrzeb? Dobrym sposobem na stworzenie idealnego projektu będzie szczegółowe opisanie naszej firmy oraz oczekiwań związanych z halą. Gdy firma zajmująca się budową hal pozna specyfiki naszej branży, będzie mogła stworzyć projekt dopasowany do naszych potrzeb. Idealnie dobrany projekt pozwala na stworzenie maksymalnie funkcjonalnego obiektu. Zaletą hal przemysłowych jest szybkość z jaką powstają oraz niższe koszty eksploatacji w porównaniu z budynkami murowanymi. 

Hale bankietowe

Budowa hal bankietowych może okazać się przydatna podczas małych i dużych imprez. Dzięki szerokim ofertom planowane wydarzenie zyska na przyjemnej atmosferze. Obiekty mogą być wyposażone w okna, podsufitki, podłogi, oświetlenie oraz ogrzewanie, co sprawia, że zyskują dodatkowy urok. Montaż hal namiotowych jest możliwy na dowolnej powierzchni, np. kostce brukowej, piasku, ziemi itp. 

Podsumowując: Budowa hal sprawdzi się w wielu sytuacjach. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku hal piłkarskich, kortów tenisowych czy krytych orlików, które dzięki rozsuwanym bokom mogą posłużyć nie tylko zimną, lecz również latem. Co więcej jest to doskonałe rozwiązanie w przemyśle, gdyż jesteśmy w stanie zyskać np. halę magazynową w krótszym czasie oraz przy mniejszym wkładzie pieniężnym. 

Podobne artykuły